TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.04.2011

Z biletem na derby wejdą wszyscy. (naszemiasto.pl)

- Bilet na to spotkanie może nabyć każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania. Nawet z Gdańska - mówi Wojciech Pertkiewicz, dyrektor ds. marketingu w Arce. Jak wiadomo derby odbędą się bez udziału zorganizowanej grupy fanów Lechii, co nie oznacza, że nie mogą oni pojawić się na stadionie.

 

Derbowe spotkanie Arki z Lechią już w niedzielę. Jak już wcześniej informowaliśmy na meczu tym zabraknie zorganizowanej grupy kibiców Lechii. To efekt kary nałożonej na gdańszczan za ekscesy stadionowe w Krakowie. ?- Bilet na to spotkanie może nabyć każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania. Nawet z Gdańska. Przecież nikt nikomu nie będzie sprawdzał dowodów z adresem miejsca pobytu. Ktoś kto jest kibicem Lechii i będzie chciał w spokoju obejrzeć niedzielny mecz ma taką możliwość. Bilety można zakupić w internecie lub w kasach pod stadionem, bezpośrednio przed meczem. Nikt nikomu nie zabrania przyjścia na stadion - wyjaśnia nam Wojciech Pertkiewicz, specjalista ds. marketingu w gdyńskim klubie.? 

 

- Aby zakupić bilet za pośrednictwem mediów elektronicznych należy założyć sobie profil kibica. Można to zrobić w naszych punktach sprzedaży lub w stadionowych kasach. Sprzedaż w internecie trwa do czwartku do godziny 17.00 - dodaje Pertkiewicz.

 

Wysoka ranga spotkania oraz fakt pierwszych derbów Trójmiasta na nowym stadionie w Gdyni sprawia, iż istnieje duże prawdopodobieństwo kompletu widzów na trybunach. Stadion liczy 15 139 miejsc, z użytkowania będzie wyłączony sektor gości. - Na trybunach będzie mogło zasiąść około 14 200 widzów, oczywiście ta liczba to nie jest całkowita ilość dostępnych wejściówek. 4507 to liczba karnetów. Data meczu nie jest sprzyjająca, gdyż mamy wówczas długi weekend majowy, ale liczymy, że na trybunach pojawi się sporo osób. Liczymy na wysoką frekwencję - zaznacza Wojciech Pertkiewicz

 

Piotr Wiśniewski 

 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia