TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.04.2011

Kolejni kibice ukarani.

Z przykrością informujemy, że dwóch kolejnych kibiców zostało ukaranych 2 - letnimi zakazami klubowymi.

 

Obie osoby Adam Z. i Paweł D.  w trakcie meczu Arka - Lech  zachowywali się agresywnie wszczynając bójkę z przedstawicielami służb porządkowych organizatora. Zgodnie z Rozdziałem IV paragraf 4 pkt 4 ppkt c i f  Regulaminu Imprezy Masowej   odmawia się wstępu na Stadion i przebywania na nim osobom, które nie podporządkowują się poleceniom porządkowym wydawanym na podstawie regulaminów, zachowują się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzają zagrożenie bezpieczeństwu lub porządku Meczu.

 

Obaj na podstawie art. 14 Ustawy z dnia 20 .03. 2009 o bezpieczeństwie imprez masowych Dz.U. nr 62 poz. 504 decyzją Zarządu Arka Gdynia SSA z dnia 7.04. 2011 otrzymali zakaz klubowy na okres 24-miesięcy.

 

Apelujemy po raz kolejny do kibiców o zachowania zgodne z Regulaminem Imprezy Masowej.  Przed nami bardzo ważne mecze więc warto jeszcze raz zapoznać się z REGULAMINEM.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia