TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.04.2011

Arka: Trening na wagę złota. (Przegląd Sportowy)

Frantsek Straka nie traci czasu i kładzie duży nacisk na treningi. - Z zaangażowania piłkarzy jestem zadowolony - mówi trener Arki Gdynia.

 

Podczas treningów główny nacisk kładziony jest na poprawę komunikacji między piłkarzami na boisku i rozgrywaniu stałych fragmentów gry. - Trener zwraca nam uwagę na rzeczy, o których właściwie wiemy, tylko zdarza nam się o nich zapominać na boisku. Sporo pracujemy nad płynnym przejściem z defensywy do ataku - zdradza Maciej Szmatiuk, kapitan Arki

 

Gdy coś w trakcie zajęć idzie nie pomyśli szkoleniowca, przerywa on ćwiczenie i tłumaczy podopiecznym, jaki popełniają błąd. - Z zaangażowania piłkarzy na treningach jestem zadowolony - podkreśla Straka.

Czeski szkoleniowiec stara się, by jego podopieczni spędzali ze sobą sporo czasu, co ma pomóc w integracji drużyny. We wtorek piłkarze przebywali w klubie blisko osiem godzin, a na mecz do Białegostoku udadzą się już jutro, dwa dni przed jego rozegraniem. - Jeśli w grze mają nam pomóc spotkania całej drużyny między treningami, to na spędzanie całego dnia w klubie nikt nie będzie narzekać. Natomiast po długiej podróży każdy dzień więcej na przygotowanie do meczu może się przydać - komentuje Szmatiuk.


Straka zręcznie stara się zorientować w hierarchii panującej w drużynie. Na wczorajszym treningu dobór zespołów do gry wewnętrznej powierzył Emilowi Nollowi i Erwinowi Skeli. Wybierali oni na zmianę tak jak czynią to chłopcy na podwórku. Niespodzianek nie było. Na końcu została młodzież.

 

GW 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia