TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.03.2011

W oczekiwaniu na Strakę.

Arka czeka na Frantiska Strakę, ale zawodnicy pierwszego zespołu nie próżnują. Po rozegraniu   sparingu w sobotę w Toruniu z Elaną, w niedzielę  o godz. 10.00 odbyli pierwszy oficjalny trening pod wodzą nowego asystenta trenera Straki - Romana Berty.

 

Nowy asystent miał okazje zobaczyć nowych podopiecznych prowadzonych w Toruniu przez m.in. Dyrektora Sportowego Andrzeja Czyżniewskiego  i poczynił szereg notatek i wniosków, które czekają na nowego "pierwszego".

 

W czasie niedzielnych zajęć czterech zawodników grających pełne 90 minut z Elaną (Noll, Płotka, Rozic, Bednarek) wraz z trenerem Grzegorzem Wittem zaliczyło rozbieganie oraz trening regeneracyjny. Pozostali podczas treningu wyrównawczego pod okiem Romana Berty skupili się na strzałach na bramkę oraz grze 1 na 1.

 

Jeśli chodzi o kadrę naszego zespołu należy cieszyć się iż pomału do treningów z zespołem wracać  będą Mateusz Siebert oraz Marcin Budziński. Ten pierwszy do końca tygodnia przechodzić będzie jeszcze indywidualną rehabilitację. Po jej zakończeniu nastąpi ocena wykonanej pracy i zabiegów oraz wydane zostaną zalecenia dotyczące obciążeń treningowych. Jeśli godziny zabiegów nie będą kolidowały z terminami treningów drużyny Mateusz powinien uczestniczyć w nich na zasadzie indywidualnego biegu wokół boiska.To z kolei może robić już Marcin Budziński i czekamy  na jego udział w zajęciach typowo piłkarskich. We wtorek  powinien rozpocząć je indywidualnie  razem z trenerem  Grzegorzem Wittem.

 

Pod znakiem zapytania jest  udział w treningu Marciano Brumy i narzekającego na naciągnięcie mięśnia po sparingu z Elaną  Giovaniego Duarte. Giovanni został poddany badaniu USG i jutro zostanie postawiona szczegółowa diagnoza. Do treningu już  bez problemów zdrowotnych wróci kapitan zespołu Maciej Szmatiuk.

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia