TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

28.12.2010

Klubowa Wigilia: Wesołych Świąt!

W ub.czwartek odbyła się klubowa wigilia podczas której obecni byli zarówno przedstawiciele pierwszej drużyny, młodej ekstraklasy, drużyn juniorskich oraz Stowarzyszenia Inicjatywa Arka, gdzie szkoli się najmłodszy narybek żółto-niebieskich "Śledzi"

Tych ostatnich oczywiście nie brakowało także na stole wigilijnym, ale po kolei...

Ze względu na wcześniejsze wyjazdy poza Trójmiasto lub choroby, zabrakło co prawda trenerów pierwszego zespołu, ale reprezentował ich sztab medyczny w osobach Marków Gaduły i Latosa. Obecna była także Dyrektor Gdyńskiego Liceum Autorskiego w Gdyni, Anna Stasiowska. Przypomnijmy, że w tej szkole są wyjątkowe klasy w których uczą się młodzi zawodnicy Arki.

O tym jak wygląda ta współpraca można przeczytać m.in. na stronie szkoły TUTAJŻyczenia przed obiadem wigilijnym złożył wszystkim Przewodniczący Rady Nadzorczej Witold Nowak. Wyraził przekonanie, że na pewno spełni się życzenie dotyczące tego iż pozycja Arki będzie w następnym roku zdecydowanie wyższa niż na koniec 2010.

Potwierdził te oczekiwania w swojej wypowiedzi i podsumowaniu mijającego roku, także obecny w żółto-niebieskiej rodzinie od lat Franciszkanin ojciec Jan Maciejowski - kapelan Arki. Zapewniał, że postara się aby "moce niebieskie sprzyjały jej wynikom" , które jednak trzeba będzie także "wywalczyć i wybiegać" na boisku.Następnie zaintonował kolędę "Wśród nocnej ciszy", którą wszyscy radośnie podchwycili. Potem pośród łamania się opłatkiem dominowały życzenia zdrowia dla każdego oraz sukcesów dla naszej drużyny.

Podczas posiłku, nie brakowało wątków dotyczących prywatnych wigilii, a brylował dyrektor Andrzej Czyżniewski, który z dumą opowiadał o przysmakach które sam osobiście "produkuje" z fantastyczną jak zapewniał zupą grzybową na czele.Dla tych którzy są ciekawi jak wygląda wigilia u dyrektora polecamy materiał z ub. roku gdzie zdradzał niektóre tajemnice.

PRZECZYTAJ TUTAJ

Ze stołu znikało wszystko w proporcjach dających jednak nadzieję, że jeszcze trochę miejsca na świąteczne przysmaki pozostało...Na zbliżający się świąteczny weekend składamy wszystkim sympatykom żółto-niebieskich z serca płynące życzenia wszelkiej pomyślności oraz niezapomnianych sportowych emocji!!

Życzymy także aby rok 2011 był lepszy dla każdego i obfitował w zwycięstwa Arki na ekstraklasowych boiskach!

Zarząd, Rada Nadzorcza, sztab trenerski, zawodnicy i pracownicy Arka Gdynia SSA.

Wszyscy ochoczo dołączyli się do życzeń przygotowanych przez ARKA-TV

Święta łagodzą obyczaje zapraszamy do wysłuchania kolędy, w której nagraniu brali udział także z ramienia Arki trener Dariusz Pasieka i Norbert Witkowski.

POSŁUCHAJ TUTAJ

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia