TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.10.2010

Konkursy przed Ruchem - wygraj bilety na mecz z Koroną.

Przed nami mecz z Ruchem Chorzów. Już teraz weź udział w konkursach i wygraj bilet na mecz z Koroną Kielce, który odbędzie się w Gdyni 6 listopada.

1. Wygraj w tradycyjnym konkursie sponsorowanym przez Akademię Prawa Jazdy.

Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@akademiaprawajazdy.pl z dokładnym wynikiem spotkania Ekstraklasy Ruch Chorzów - Arka Gdynia. Spośród osób, które nadeślą poprawny wynik rozlosowany zostanie jeden bilet na jeden z kolejnych meczów Arki w Gdyni. Liczą się tylko e-maile wysłane do 30 października do godziny 14:45. Każdy uczestnik może wysłać tylko jednego e-maila. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.akademiaprawajazdy.pl.

Rozwiązanie konkursu najpóźniej 2 listopada. Nagroda do odebrania w biurze Akademii Prawa Jazdy przy ulicy Świętojańskiej 68/3 (nad EMPiKiem - II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, sobota w godz. 10-13, tel. 58 661 11 11. Powodzenia!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Aż 5 biletów można wygrać w tradycyjnej zabawie "w której minucie..." na oficjalnym koncie Arki na portalu Facebook. Po szczegóły zapraszamy na Facebook - profil Arka Gdynia SSA.

Nowy konkurs na arkowym Facebooku to "kto jest na zdjęciu?" - wśród osób, które odpowiedzą prawidłowo rozlosujemy bilet na mecz.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia