TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.09.2010

Czekamy na Jagiellonię. Poprawić skuteczność!

Przed niedzielnym spotkaniem z Jagiellonią w środę odbyły się dwa treningi. Materiał video dostępny jest na Arka TV.

Zawodnicy trenowali na bocznym boisku GOSiR. Do południa było to głównie kształtowanie siły dynamicznej, następnie rozgrywanie akcji oskrzydlających zakończonych strzałami na bramkę, a także doskonalenie gry defensywnej. Indywidualny trening (lekki trucht 30 minutowy oraz ćwiczenia wzmacniające na macie) z powodu lekkiego urazu mięśnia i ścięgna w udzie zaliczył Marciano Bruma, który po drugim treningu pojechał na konsultację lekarską.

Na szczęście jak nam przekazał wieczorem Marek Gaduła koordynator sztabu medycznego badanie USG wykluczyło poważniejszy uraz, brak krwiaka i Marciano w czwartek powinien włączyć się w normalny tryb zajęć z zespołem.

Po południu po tradycyjnej rozgrzewce z piłkami trening poświęcony był doskonaleniu podań. Potem rozegrana została gierka w której sprawdzono elementy taktyki przed spotkaniem z Jagiellonią.

Zespoły podzielono na dwa zespoły:

A: Witkowski- Robakowski, Rozic, Szmatiuk, Noll - Wilczyński, Budziński, Bożok, Glavina - Ivanovski, Labukas.

B: Zoch - Mokwa, Płotka, Witt, Bednarek - Duarte, Burkhardt, Zawistowski, Czoska - Mawaye, Siemaszko.

Na pewno oprócz wyeliminowania błędów w defensywie z czego skwapliwie mogą skorzystać Tomasz Frankowski czy Kamil Grosicki potrzebne jest stworzenie i wykorzystanie sytuacji pod bramką Jagiellonii. Trener Dariusz Pasieka jak i sami zawodnicy wiedzą, że skuteczność zwłaszcza napastników jest na tą chwilę problemem, aczkolwiek jak podkreśla wierzy, że dzięki wytrwałej pracy wkrótce się to odmieni.Podobnie uważa Mirko Ivanovski, jeden z ulubieńcow kibiców, jednak z deklaracjami się wstrzymuje.

Nie chcę obiecywać, sam nie mogę doczekać się bramki. W takim meczu jak z Jagiellonią byłoby to coś specjalnego - powiedział.

Jeśli chodzi o bramkarzy to dziś wszyscy trenowali w pełnym zakresie. Lekki uraz Norberta Witkowskiego nie miał na szczęście wpływu na zakres jego ćwiczeń i uczestnictwo w gierce.

Michał Szromnik narzekający wcześniej na drobny ból podczas gry taktycznej trenował z boku boiska wraz z Andrzejem Bledzewskim i trenerem Jarosławem Krupskim. Także Adrian Sulima wykonywal indywidualne ćwiczenia pod okiem koordynatora sztabu medycznego Marka Gaduły. W treningu z szerokiego zaplecza zawodników Młodej Ekstraklasy tym razem brał udział Tomasz Mokwa.

tomryb
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia