TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.09.2010

Trenerzy po meczu

Andrzej Kretek: - Mecz mógł rozstrzygnąć się w obie strony, bo sytuacje mieliśmy zarówno my, jak i Arka. To był typowy mecz walki. My chcieliśmy ten mecz wygrać, próbowaliśmy coś robić, ale mnie to się w naszym wykonaniu nie podobało.

Dariusz Pasieka: - Na pewno nie mogę być w 100% zadowolony z tego meczu, bo bramka, którą straciliśmy była właściwie samobójcza po kilku błędach w naszej defensywie. Stworzyliśmy kilka sytuacji, chociażby doskonałą okazję Nolla w pierwszej połówce, Ivanovskiego w drugiej i Wilczyńskiego w końcówce spotkania. Kilka dobrych stałych fragmentów gry z naszej strony, ale jednak straciliśmy gola i mamy wynik remisowy, a dla mnie to trochę mało, bo chcieliśmy wygrać ten mecz. Co do walki, to faktycznie, była momentami trochę za ostra, powinniśmy pokazać trochę więcej piłki.
Po raz pierwszy dziś zagraliśmy cały mecz w środku pola parą Budziński – Bożok i uważam, że Miro zagrał bardzo dobry mecz, potrafił wziąć cały ciężar gry na siebie, a na to bardzo liczyłem. W środkowej strefie potrafił ograć rywala „1 na 1” i dał dziś z siebie bardzo dużo. Marcin Budziński grał trochę jakby z rezerwą, ale jego zadaniem była asekuracja Miro i w tej środkowej strefie funkcjonowało to dobrze.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia