TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.07.2010

Weekend z Arką - turniej i prezentacja zespołu.

31 lipca i 1 sierpnia to dni, kiedy gdyńską plażę opanuje Arka Gdynia. W sobotę zaplanowany jest międzynarodowy turniej kibiców w plażowej piłce nożnej, natomiast niedziela to okazja do spotkania się z pierwszym zespołem Arki podczas oficjalnej prezentacji drużyny przed nadchodzącym sezonem Ekstraklasy.

Zapowiedź prezentacji ARKA-TV

Już jutro o godz. 10.00 rozpocznie się kibicowski turniej piłkarski. Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki zaprosiło do udziału drużyny reprezentujące wszystkie zaprzyjaźnione kluby w Polsce, a ponadto swój udział już potwierdziły ekipy z FC Aberdeen i Slavii Praga.

Finał turnieju planowany jest ok. godziny 17.00. Zapowiada się wielkie kibicowskie święto!W niedzielę 1 sierpnia – o godzinie 16.00 na plaży rozpocznie się prezentacja pierwszego zespołu gdyńskiej Arki. Będzie to okazja do spotkania wszystkich zawodników i całego sztabu szkoleniowego, zdobycia autografu czy zrobienia zdjęcia z ulubionym piłkarzem.

Podczas prezentacji przedstawione także zostaną stroje meczowe, w których drużyna będzie występowała podczas nadchodzącego sezonu.

Zapraszamy w weekend na gdyńską plażę, by w scenerii adekwatnej dla Miasta z Morza, kibicować naszym...kibicom i by spotkać się z tymi, którzy mają nam w najbliższych miesiącach dostarczać emocji podczas meczów Ekstraklasy – drużyną Arki Gdynia.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia