TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

01.07.2010

Poranny trening arkowców. Adrian dziękujemy!

Słoneczna pogoda z delikatnym morskim wiaterkiem, który poprawiał dziś na porannym treningu humory naszym piłkarzom, towarzyszyła kolejnemu dniu zajęć. Trener Dariusz Pasieka miał do swojej dyspozycji 25 zawodników. Tradycyjnie trening rozpoczął się rozgrzewką i zakończył grą wewnętrzną. Nie zabrakło również ćwiczeń z piłkami oraz elementów taktyki.

Do zespołu dołączyło dziś dwóch 18-latków z Hutnika Kraków. Adrian Jurkowski i Damian Nawrot będą starali się zaprezentować z jak najlepszej strony naszemu szkoleniowcowi.

Pojawił się dzisiaj także na treningu i indywidualnie ćwiczył Andrzej Bledzewski, który jest w trakcie długotrwałej rehabilitacji. Wiemy, że takie zajęcia są dla niego odskocznią od żmudnej, codziennej walki o powrót do zdrowia. Liczymy, że Andrzej już niedługo będzie trenował wspólnie z kolegami.

Testowany na pozycję bramkarza Maciej Gostomski także dziś nie dokończył zajęć ze względu na drobny uraz szyi. Po południu Maciej uda się na badania USG, które wykażą rodzaj urazu. Dziś odbędą się jeszcze zajęcia biegowe.

Na treningu zabrakło już Adriana Mrowca, który podobnie jak w przypadku Mateusza Sieberta, po wygaśnięciu wypożyczenia z klubu litewskiego musiał opuścić Arkę. Próby porozumienia się odnośnie warunków umowy z klubem z Kowna nie przyniosły efektów.Adrian rozegrał w Arce w lidze 24 spotkania (21 w całości) strzelił 1 bramkę z Koroną w Kielcach i zapamiętamy go także za walkę 'do końca" czego efektem były liczne żółte i czerwone kartki. Na pewno jednak w znaczącym stopniu przyczynił się do utrzymania Arki w lidze i za to dziękujemy!

kamilPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia