TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.12.2009

Klubowa Wigilia pierwszego zespołu.

Grudzień to prawdziwie świąteczny czas. Także w Arce z pewnym wyprzedzeniem odbyła się więc tradycyjna klubowa Wigilia.

W gościnnych progach restauracji Hotelu Olimp obok kadry szkoleniowej, pracowników Klubu i zawodników pierwszej drużyny obecni byli Franciszkanin ks. kapelan Jan Maciejowski oraz byli zawodnicy i działacze.

Pojawili się reprezentujący Arkę z okresu gry w latach 60-tych (m.in Józef Motowidło, Bogdan Olszewski, Zygmunt Cybulski, Waldemar Michalski i Zbigniew Kwiatkowski, który odczytał wspaniały poemat) i w latach 70-80 tych: Mieczysław Rajski, Tomasz Korynt, Janusz Kupcewicz, Jacek Pietrzykowski. Obecny był także były prezes MGKS Jan Kowalski i Jacek Kaszubowski.Podczas składania życzeń oczywiście padały słowa dotyczące jak najszybszego zapewnienia utrzymania się zespołu w Ekstraklasie i coraz lepszej gry ku radości kibiców.Przewodniczący Rady Nadzorczej Witold Nowak podkreślił atmosferę takich spotkań powodujących, że w Klubie wszyscy tworzą jedną żółto-niebieską Rodzinę, w której każdy powinien czuć się dobrze!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia