TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.05.2024

Kacper Skóra piłkarzem kwietnia Fortuna 1 Ligi

Kacper Skóra uzyskał osiem głosów i został wybrany piłkarzem kwietnia. Laureat nagrody wskaże cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł.

Arka Gdynia od jesieni znajduje się na dwóch pierwszych miejscach Fortuna 1 Ligi. W kwietniu jednym z liderów zespołu był Kacper Skóra, który zdobył trzy gole i jedną asystę. Młodzieżowiec przyczynił się znacząco do tego, że gdynianie są o krok od zapewnienie sobie bezpośredniego awansu.

W głosowaniu udział wziął panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Zwycięzca głosowania internautów otrzymał 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte było 1 punkt.
 
 

Kacper Skóra uzyskał 8 głosów, Radosław Majewski zdobył 7 głosów, Angel Rodado 5 głosów (w tym 4 głosy z głosowania kibiców), Sebastien Thill 4 głosy, a Dawid Czapliński 1 głos.
 
Gratulacje, Kapi! Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia