TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.12.2023

Żółto-niebieski Mikołaj pomaga i w tym roku

Żółto-niebieski Mikołaj to jedna z flagowych inicjatyw społeczności kibiców Arki Gdynia, która przerodziła się w piękną tradycję. Początek akcji, to rok 2004. Wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Gdyńskiej Arki zapraszamy do wspólnego pomagania!
 
 

Co roku, w okresie świąteczno-noworocznym, dzięki prowadzonym aukcjom i zbiórkom pieniędzy oraz wsparciu naszych emigrantów i ludzi morza, obdarowujemy prezentami szpitalne oddziały dziecięce, domy dziecka i specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze, a także hospicja

W poprzednich latach Mikołaj był obecny nie tylko w Gdyni, ale też w Tczewie, Rumi, Wejherowie, Pucku, Kościerzynie, Kartuzach czy Lęborku.
 

WSPOMÓŻ AKCJĘ ŻÓŁTO-NIEBIESKI MIKOŁAJ 


Na prezenty w tej akcji wydano już setki tysięcy złotych. Rozdano niezliczoną ilość sprzętu RTV i AGD, specjalistycznego wyposażenia dla szpitali, książek, maskotek, słodyczy, gadżetów, sfinansowano przejazdy, posiłki i pobyt dzieci w Aquaparku i Parku Rozrywki, czy kupiono rower stacjonarny. Żółto-niebieski Mikołaj współfinansował też remont pokoju malutkiej dziewczynki chorej na raka, a także zakup dla niej laptopa.
 
 

W tym roku kolejny raz wsparte zostanie lokalne hospicjum Bursztynowa Przestań oraz Hospicjum św. Wawrzyńca, domy dziecka i najmłodsi pacjenci w szpitalach, a także Arkowcy potrzebujący wsparcia. Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia