TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.11.2023

Firma Nakatomi Sponsorem Meczu derbowego

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu umowy z firmą Nakatomi, która została Sponsorem Meczu derbowego! Dziękujemy za okazane zaufanie i zapraszamy do prezentacji naszego Sponsora.

 

 

 

Nakatomi to więcej niż agencja marketingowa, to kreatywny zespół specjalistów prowadzący kampanie marketingowe dla firm w ponad 100 branżach. Jako Agencja swoje początki mieliśmy w Trójmieście, tak to tutaj wszystko się zaczęło 9 lat temu. Nie przypuszczaliśmy wówczas, że starując w Gdańskim Business Linku na 2 krzesełkach coworkingowych, będziemy tu, gdzie teraz. Nakatomi to obecnie ponad 300 obsługiwanych firm w 32 krajach, 200 specjalistów na pokładzie mówiących w 11 językach. Jesteśmy globalną markę, której na zawsze związała się z Trójmiastem. Pomimo oddziałów w 4 krajach to właśnie Gdańsk i Gdynia pozostają naszym domem. Staramy się wspierać sport i rozwój młodzieży, jesteśmy sponsorem juniorskiej drużyny Sztorm Kosakowo, nadszedł czas na sport w wyższym wymiarze i dołączenia sponsorów na wyższych poziomach rozgrywkowych.  

 

Jesteśmy agencją kreatywną obsługującą zarówno małe firmy rodzinne jak i globalne korporację, wprowadzamy marki na rynek w dowolnej branży i lokalizacji. Szukając pełnowartościowych kampanii marketingowych nastawionych na sprzedaż oraz budowanie wizerunku firmy Nakatomi jest jak klasyczny hat trick, zawsze idealne. Wspierajmy wspólnie lokalny sport, biznes, talenty a przyniesie to niesamowity rozwój dla naszego ukochanego Trójmiasta. 

 

 


 

 

Dziękujemy za okazane zaufanie i razem dopingujemy żółto-niebieskich w meczu derbowym!








Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia