TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.07.2023

Sezon 95-lecia Arki Gdynia

Lada moment rozgrywki Fortuna 1 Ligi 2023/24. To sezon, w którym Arka Gdynia obchodzić będzie swoje 95-lecie istnienia. Dlatego chcemy symbolicznie zaakcentować żółto-niebieską historię na nowych koszulkach meczowych.

Rok 2024 będzie czasem, w którym obchodzić będziemy 95-lecie istnienia Arki Gdynia. Przez ten okres przeżyliśmy wiele wspaniałych i pamiętnych momentów - zarówno w XX wieku, jak i najnowszej historii. Puchar Polski wywalczony w 1979 roku był pierwszym trofeum zdobytym przez Arkowców, podobnie jak premierowe mecze w Pucharze Zdobywców Pucharów z Beroe Stara Zagora (3:2 i 0:2). 
 
 
 
 
Na kolejne przyszło nam czekać... aż 38 lat. Oto w 2017 roku po raz drugi sięgamy po ten wyjątkowy puchar.

 
 
 
 
Mnóstwo emocji dostarcza też dwumecz w eliminacjach Ligi Europy z FC Midtjylland (3:2 i 1:2). Emocji, których z pewnością nigdy nie zapomnimy.
 
 
W tym samym roku podnosimy jeszcze paterę z Superpuchar Polski, pokonując Legię Warszawa przy Łazienkowskiej.
 
 

 
 
Rok później powtórka: wszystko dlatego, że po raz kolejny meldujemy się w finale Pucharu Polski. Tym razem stołeczni są lepsi, ale w "rewanżu" o Superpuchar ponownie zbieramy laury. To najlepszy czas w historii Klubu! Sięgamy po trzy trofea w rok!
 
 
 
 
 
 
 
Chcemy, by czas 95-lecia Arki Gdynia był uczczony również materialnie. Specjalnie z tej okazji, nowe koszulki meczowe na sezon 2023/24, zarówno te domowe, jak i wyjazdowe, posiadać będą specjalny motyw upamiętniający tę rocznicę. To sprawi, że żółto-niebieski trykot będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia