TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.03.2023

Godziny za bramki w Aquapark Reda

Za każdego gola strzelonego przez piłkarzy Arki Gdynia w najbliższych trzech meczach możecie otrzymać dodatkową godzinę spędzoną w Aquapark Reda. Każdy gol to dodatkowe 60 minut wodnych atrakcji. Rusza akcja "Godziny za bramki w Aquapark Reda"!

 

W ostatnich meczach cieszyliśmy się wyjątkową skutecznością żółto-niebieskich w ofensywie. Jeśli zostanie ona podtrzymana na kolejne trzy spotkania, radość ze zdobytych bramek może być podwójna. Za każdego gola strzelonego w meczach z: Górnikiem Łęczna (13 marca), Odra Opole (19 marca) i GKS Katowice (1 kwietnia) Aquapark Reda oferuje dodatkową godzinę. Zasady akcji są bardzo proste i znajdziecie je poniżej.

 

ZASADY AKCJI "GODZINY ZA BRAMKI W AQUAPARK REDA"

 

1) Akcja dotyczy okresu: 14 marca – 8 kwietnia 2023 roku, a więc obejmuje mecze Arki Gdynia z: Górnikiem Łęczna (13 marca), Odra Opole (19 marca) i GKS Katowice (1 kwietnia).

2) Podczas zakupu biletu do Aquapark Reda, na hasło „Arka Razem” podane przy kasie (nie dotyczy sprzedaży online), klient otrzyma do wykorzystania dodatkowe godziny, których liczba odpowiadać będzie liczbie goli strzelonych przez Arkę Gdynia w ostatnim meczu.

3) W akcji dostępne są bilety do Aquapark Reda:
- bilet 1h – jednogodzinny (ulgowy/rodzinny/normalny);
- bilet 3h – trzygodzinny (ulgowy/rodzinny/normalny).

(bilety całodniowe nie zaliczają się do promocji)

PRZYKŁAD:

Jeśli w meczu Arka Gdynia – Górnik Łęczna żółto-niebiescy zdobędą dwie bramki, klienci Aquapark Reda na hasło „Arka Razem” podane przy kasie, aż do 19 marca włącznie, otrzymają dodatkowe dwie godziny, co daje:
- w przypadku biletu 3h – 5 godzin w aquaparku;
- w przypadku biletu 1h – 3 godziny w aquaparku.

Im więcej goli strzelą Arkowcy, tym więcej godzin zostanie dodanych do biletu - na przykład po meczu z Resovią byłyby to aż cztery dodatkowe godziny!

 

 

Dodatkowe godziny z meczu #ARKGKŁ (13 marca) obowiązywać będą do 19 marca włącznie;
Dodatkowe godziny z meczu #ODRARK (19 marca) obowiązywać będą do 1 kwietnia włącznie;
Dodatkowe godziny z meczu #ARKKAT (1 kwietnia) obowiązywać będą do 8 kwietnia włącznie.

 

 

O tym, jak fantastycznie można spędzić czas w Aquapark Reda przekonali się niedawno nasi zawodnicy, którzy doświadczyli nie tylko z wodnych atrakcji... Więcej zobaczycie w naszym vlogu opublikowanym na klubowym kanale YouTube.

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia