28.02.2023

Raport: Mecze wypożyczonych

Prawie wszyscy zawodnicy wypożyczeni z Arki rozpoczęli już rozgrywki ligowe. Dlatego też wracamy z naszym cyklem raportów, w których podsumowujemy występy żółto-niebieskich, którzy obecnie występują w innych barwach na boiskach Ekstraklasy, a także w 1. oraz 2. i 3. lidze.

• Olaf Kobacki (Miedź Legnica) zagrał:

18. kolejka PKO BP Ekstraklasy – 29 minut (wejście z ławki) w domowym spotkaniu z Radomiakiem Radom zakończonym wynikiem bezbramkowym;

19. kolejka PKO BP Ekstraklasy – 45 minut (zmiana) w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Lechowi Poznań zakończonym wygraną gospodarzy 1:0;

• Artur Siemaszko (Puszcza Niepołomice) zagrał:

19. kolejka Fortuna 1. ligi – 26 minut (wejście z ławki) w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Stali Rzeszów wygranym przez gospodarzy 1:0;

20. kolejka Fortuna 1. ligi – 89 minut (zmiana) w domowym spotkaniu przeciwko Ruchowi Chorzów przegranym przez gospodarzy 0:1;

21. kolejka Fortuna 1. ligi – 78 minut (zmiana) w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Chojniczance Chojnice zremisowanym 1:1;

• Jakub Wilczyński (KKS Kalisz) zagrał:

20. kolejka eWinner 2. ligi – 66 minut (zmiana) w domowym spotkaniu przeciwko Olimpii Elbląg zakończonym wynikiem bezbramkowym.

Najbliższą rundę w zespołach z 3. ligi spędzą Kornel Przyborowski (KP Starogard Gdański) oraz Paweł Depka i Patryk Soboczyński (Stolem Gniewino), którzy rozgrywki rozpoczną w kolejnym tygodniu (od 4 marca).