TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.07.2022

forBET zostaje z Arką

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie i Arka Gdynia podpisały nową, dwuletnią umowę. – Zostajemy z Wami. Wierzę, że tym razem Ekstraklasa będzie nasza. Premia za awans czeka – mówi prezes forBET Paweł Majewski.

forBET na polskim rynku bukmacherskim pojawił się w 2016 roku i od razu stał się dla wielu graczy stałym punktem. Od początku swojej działalności firma wspiera sport w różnych dyscyplinach. Już dwa lata jest sponsorem głównym Arki Gdynia i – jak widać – współpraca stale się rozwija.

W obu sezonach do szczęścia – awansu do Ekstraklasy – brakowało niewiele. Szczególnie blisko było w tym roku, gdy do ostatniej kolejki podopieczni Ryszarda Tarasiewicza walczyli o bezpośrednie wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej.

– Taki jest sport, konkurencja też nie śpi. Ważne, żeby robić swoje i się nie poddawać. Przedłużenie umowy było dla nas naturalnym krokiem, bo jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy klubem i z kibicami. Zawsze miło jest wpaść do Gdyni z naszą Strefą Kibica. Do zobaczenia pod stadionem w nowym sezonie! – mówi prezes forBET Paweł Majewski.

Zakres świadczeń, którymi dysponuje Sponsor Główny, pozostaje praktycznie niezmieniony. Logo bukmachera nadal zajmować będzie centralną część koszulki meczowej, a na stadionie rozmieszone będą stałe bandy reklamowe. forBET dba o dedykowane promocje dla kibiców – cały czas mogą oni zakładać konto z kodem ARKA, co daje dodatkowe korzyści dla gracza i dodatkowe wpływy do budżetu klubu.

– Bardzo się cieszymy, że firma forBET pozostanie Sponsorem Głównym Arki jeszcze przez minimum dwa sezony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i jednocześnie wdzięczni za wsparcie, które nieprzerwanie otrzymujemy od lipca 2020 roku. Przedłużenie umowy pozwoli nam na budowę silnej drużyny, która może rywalizować o zwycięstwo w każdym meczu – deklaruje prezes Arki Michał Kołakowski.
    
Arka to, obok ŁKS Łódź, jeden z dwóch klubów Fortuna 1. Ligi sponsorowanych przez forBET. W Ekstraklasie bukmacher wspiera wicemistrzów Polski – Raków Częstochowa, a w eWinner 2. Lidze – Motor Lublin.

Wszystkie najciekawsze mecze piłkarskie z Polski i zagranicy można obstawiać na stronie www.iforbet.pl oraz w punktach naziemnych forBET.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia