TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.03.2022

Gdynia z Wami! Tak pomogliście uchodźcom z Ukrainy

Łącznie 9400 zł zostało przekazane na pomoc uchodźcom z Ukrainy, którzy przyjechali do Gdyni. Tyle zebraliśmy ze sprzedaży koszulek meczowych z ćwierćfinałowego spotkania Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa.

 

Wobec tragicznych wydarzeń, które mają obecnie miejsce w Ukrainie, Arka Gdynia postanowiła wyrazić solidarność i wesprzeć wschodniego sąsiada. Podczas meczu ćwierćfinału Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa, żółto-niebiescy wybiegli w specjalnie przygotowanych na tę okolicznościach trykotach z napisem "Gdynia z Wami".

 

 

Po spotkaniu koszulki trafiły do sprzedaży w Oficjalnym Sklepie Arki Gdynia, by cały dochód przekazać na pomoc ukraińskim uchodźcom, którzy przyjechali do Gdyni. Zebrane środki klub przekazał na konto Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, które prowadzi działania pomocowe w Gdyni. Łącznie zebraliśmy 9400 zł. W akcję zaangażowali się również zawodnicy naszego Klubu.

 

#ArkaRazem #SolidarnizUkrainą
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia