TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.02.2022

Śledź nas! Arka Gdynia w social media

Portale społecznościowe zawładnęły obecnym światem. Bez trudu znajdziecie tam wiele żółto-niebieskich treści. Arka Gdynia to marka, która prężnie rozwija się w sieci.

Dlaczego jesteśmy w sieci? Chcemy razem z żółto-niebieską społecznością, a więc Wami, kibicami, tworzyć bliską więź. Dla Was zaglądamy do szatni, uchylamy rąbka tajemnicy, pokazujemy zawodników i trenerów takich, jakich nie widzicie ich podczas meczów.

By pokazać to jak najdokładniej, znajdziecie nas na wielu portalach społecznościowych. Żółto-niebieskie profile znajdziecie na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube oraz LinkedInie.

Najświeższe doniesienia z pierwszej ręki znajdziecie na Facebooku i Twitterze, więc warto mieć włączone powiadomienia! Opublikujemy tam informacje transferowe czy wieści prosto z szatni wszystkich zespołów Arki. Przeczytacie o najważniejszych komunikatach, pomożemy Wam w kwestiach organizacyjnych, dotyczących np. sprzedaży biletów.
 
 
 
 
 
 

Jeśli informacji będzie Wam mało, koniecznie zajrzyjcie na nasz kanał na YouTube. Kulisy, vlogi, żarty, żarciki, a także materiały całkiem na serio - to właśnie tutaj poznacie piłkarzy od ludzkiej strony chociażby podczas szczerych wywiadów. Do tego transmitujemy na żywo występy żółto-niebieskich z meczów sparingowych. Na Instagramie z kolei prężymy klaty. To tam mamy wyglądać najładniej. A tak na poważnie - platforma ta jest idealnym uzupełnieniem treści wideo.
 
 
 
 
 
 
 
Nie próżnujemy również na LinkedInie - względnie najmłodszej dla nas platformie. Tam ubieramy garnitury i robimy biznesy, a więc zamieszczamy doniesienia o współpracach partnerskich z naszymi sponsorami. 
 
 
Łącznie to ponad 175 tys. obserwujących i miliony reakcji, łapek w górę i serduszek na wszystkich portalach społecznościowych.

To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie Wy - kibice Arki Gdynia. My natomiast, dzięki wsparciu wszystkich działań w social mediach naszego sponsora - SEOgroup, możemy docierać do Was profesjonalnie. I dalej będziemy to robić. Bądźcie czujni, na łączach!
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia