TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.12.2021

Arka Gdynia S.A. stawia na dalszy rozwój organizacyjny.

Klub Arka Gdynia S.A. dzięki współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza SA, otrzymał dofinansowanie w wysokości 32 375 zł netto, na zakup specjalistycznych usług doradczych w ramach realizowanego przez ARP, programu Spektrum. Całkowita wartość realizowanego przez klub projektu to 64 750 zł netto.

Celem projektu doradczego realizowanego przez Arka Gdynia SA jest wdrożenie zmian w przyjętym modelu organizacyjnym oraz obszarze marketingu. Skupia się on w głównej mierze na kwestiach struktury organizacyjnej i modelu zarządzania oraz marketingu, komunikacji i sprzedaży. 

W wyniku realizacji projektu w programie Spektrum, poprzez zakup specjalistycznych usług doradczych pozyska dodatkową wiedzę dotyczącą praktycznych możliwości optymalizacji wewnętrznych procesów biznesowych oraz efektywniejszej komunikacji z odbiorcami jego usług. Ponadto klub wprowadzi trwałe zmiany organizacyjne, mające na celu zdobycie przewagi konkurencyjnej w swoim segmencie rynku.

Więcej o programie spektrum znajdziecie tutaj: https://www.arp.gda.pl/1998,spektrum-pomorski-system-uslug-doradczych.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia