TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.11.2021

Stewarding w Arce z pakietem benefitów!

Arka Gdynia jeszcze bliżej Ciebie! Stwórz z nami żółto-niebieską społeczność. Poszukujemy osób, które chcą pomóc przy obsłudze meczów naszej drużyny.

Praca stewardes czy stewardów to nie tylko domena linii lotniczych, choć na odlotowy czas spędzony na Stadionie Miejskim w Gdyni z pewnością można liczyć! Stewardzi na meczach pełnią funkcję przewodników, a ich podstawowych zadaniem jest zadbanie o komfort widzów oraz bezpieczeństwo podczas spotkań. Do obowiązków stewardów należy również pomoc kibicom w dotarciu na ich miejsce.
 
 

Odpowiedzialna praca niesie za sobą szereg korzyści. Nie inaczej jest i teraz, bo benefitów, jakie oferujemy, nie posiada nawet sam Michał Marcjanik. Bilety na spotkania żółto-niebieskich, zniżki na kolejne wejściówki czy do Oficjalnego Sklepu Arki to tylko kilka z nich.

Na start pakiet powitalny, którego zawartość z pewnością zadowoli każdego. A później? Tylko lepiej! Pakiet benefitów będzie poszerzany w miarę liczby meczów i kolejnych po sobie spotkań, na których się pojawisz. Czekają również bony i vouchery na usługi oraz zakupy u partnerów naszego Klubu. W czasie rozmowy poznacie szczegółowe korzyści z pracy w Arce Gdynia.

Niech nikogo nie zmylą pozory: to praca nie tylko dla mężczyzn. Liczną grupę tworzą panie, które burzą wszystkie stereotypy, znakomicie odnajdując się w tej roli, dlatego są bardzo mile widziane.

Doświadczenie, które możesz tu nabyć z pewnością wykorzystasz w przyszłości. Robiąc ten krok, wchodzisz do żółto-niebieskiej rodziny i tworzysz ją razem z nami.
 
Zgłoś się już dziś! Zapewniamy szkolenie. Po zakończeniu kursu, który jest bezpłatny, uczestnicy otrzymają zaświadczenie uprawniające do pracy podczas imprez masowych.
 
Nie czekaj zatem, zgłoś swoją kandydaturę i prześlij nam CV (zawierające aktualny kontakt telefoniczny i adres e-mail) z dopiskiem "STEWARD" pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@arka.gdynia.pl
 
Na zgłoszenia czekamy do 10.11.2021 r.

* prosimy o dopisanie klauzuli:
 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arka Gdynia SA dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia