TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.11.2021

Stewarding w Arce z pakietem benefitów!

Arka Gdynia jeszcze bliżej Ciebie! Stwórz z nami żółto-niebieską społeczność. Poszukujemy osób, które chcą pomóc przy obsłudze meczów naszej drużyny.

Praca stewardes czy stewardów to nie tylko domena linii lotniczych, choć na odlotowy czas spędzony na Stadionie Miejskim w Gdyni z pewnością można liczyć! Stewardzi na meczach pełnią funkcję przewodników, a ich podstawowych zadaniem jest zadbanie o komfort widzów oraz bezpieczeństwo podczas spotkań. Do obowiązków stewardów należy również pomoc kibicom w dotarciu na ich miejsce.
 
 

Odpowiedzialna praca niesie za sobą szereg korzyści. Nie inaczej jest i teraz, bo benefitów, jakie oferujemy, nie posiada nawet sam Michał Marcjanik. Bilety na spotkania żółto-niebieskich, zniżki na kolejne wejściówki czy do Oficjalnego Sklepu Arki to tylko kilka z nich.

Na start pakiet powitalny, którego zawartość z pewnością zadowoli każdego. A później? Tylko lepiej! Pakiet benefitów będzie poszerzany w miarę liczby meczów i kolejnych po sobie spotkań, na których się pojawisz. Czekają również bony i vouchery na usługi oraz zakupy u partnerów naszego Klubu. W czasie rozmowy poznacie szczegółowe korzyści z pracy w Arce Gdynia.

Niech nikogo nie zmylą pozory: to praca nie tylko dla mężczyzn. Liczną grupę tworzą panie, które burzą wszystkie stereotypy, znakomicie odnajdując się w tej roli, dlatego są bardzo mile widziane.

Doświadczenie, które możesz tu nabyć z pewnością wykorzystasz w przyszłości. Robiąc ten krok, wchodzisz do żółto-niebieskiej rodziny i tworzysz ją razem z nami.
 
Zgłoś się już dziś! Zapewniamy szkolenie. Po zakończeniu kursu, który jest bezpłatny, uczestnicy otrzymają zaświadczenie uprawniające do pracy podczas imprez masowych.
 
Nie czekaj zatem, zgłoś swoją kandydaturę i prześlij nam CV (zawierające aktualny kontakt telefoniczny i adres e-mail) z dopiskiem "STEWARD" pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@arka.gdynia.pl
 
Na zgłoszenia czekamy do 10.11.2021 r.

* prosimy o dopisanie klauzuli:
 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arka Gdynia SA dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Poprzedni Następny

Mapa Strony

|