TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.09.2021

Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej jedzie z Arką

Partnerem Arki Gdynia w tym sezonie jest również firma Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej  Sp. z o.o.

 

Firma powstała 1 czerwca 1994 roku w wyniku restrukturyzacji Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Gdyni. PKA Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego mieszkańców Gdyni i gmin ościennych. Misją firmy jest zapewnienie punktualnego, bezpiecznego i komfortowego transportu pasażerów. Spółka ma swoją siedzibę w Gdyni na Pogórzu Dolnym przy ulicy Platynowej 19/21.


Właścicielem Spółki jest Gmina Miasta Gdyni. Firma dysponuje 75 autobusami marki Solaris oraz MAN. Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. obok podstawowej działalności, jaką są przewozy pasażerskie, świadczy również usługi reklamy, dzięki której możecie zobaczyć także plakaty dotyczące naszych spotkań. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/autobus_aac32a49f10266d0bf48a07f5a40025b.jpg

 

Posiada specjalistyczny warsztat techniczno-naprawczy, wyposażony w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Naprawy, remonty bieżące i gwarancyjne, wykonywane są na terenie Spółki. Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. posiada autoryzację serwisową autobusów firmy Solaris Bus & Coach. Spółka obsługuje w tym zakresie rejon Polski Północnej w obrębie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/pka_5916b71aecdd7dea637c33d79a517d66.jpg

 

Zaspokaja potrzeby przewozowe mieszkańców Gdyni dbając jednocześnie o komfort przewozów i bezpieczeństwo.

 

Dzięki współpracy z Przedsiębiorstwem w Gdyni możemy znaleźć pojazdy z żółto-niebieskimi akcentami na swoich burtach, czy też plakaty zapraszające na spotkania Arkowców!

 

Dziękujemy za wsparcie! ArkaRazem!

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia