21.06.2021

Grali wypożyczeni

Kolejne mecze rozegrali zawodnicy wypożyczeni  z Arki do klubów 2. i 3. ligi.

W 2. lidze rozegrane zostały mecze barażowe o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

• Michał Molenda (KKS 1925 Kalisz) - 120 minut w wygranym po rzutach karnych (2:2, karne 4:2) wyjazdowym meczu I rundy baraży z Wigrami Suwałki oraz 90 minut w przegranym 0:3 finale baraży ze Skrą Częstochowa

W 3. lidze (grupa 2) rozegrano 34. kolejkę spotkań.

• Kacper Wiśniewski (Gryf Wejherowo) - 90 minut i bramka (w 18 min.) w wygranym 1:0 meczu na własnym boisku z Sokołem Kleczew

• Damian Lisiecki (Gryf Wejherowo) - 90 minut w wygranym 1:0 meczu na własnym boisku z Sokołem Kleczew

• Norbert Hołtyn (Gryf Wejherowo) - 90 minut w wygranym 1:0 meczu na własnym boisku z Sokołem Kleczew

• Fabian Lengiewicz (Bałtyk Gdynia) - 90 minut wygranym 2:1 meczu domowym z Pogonią II Szczecin

• Mateusz Zbiranek (Pomorzanin Toruń) - 34 minuty (wejście z ławki) w wygranym 4:2 meczu wyjazdowym z Nielbą Wągrowiec