TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.04.2021

Uni-logistics Partnerem Arki w meczu Finału Pucharu Polski

Mamy przyjemność poinformować o podpisaniu umowy z firmą Uni-logistics Sp. z o.o., która będzie z nami obecna podczas historycznego meczu Finału Fortuna Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa! Uni-logistics w ramach umowy partnerskiej uzyskało tytuł Partnera Arki Gdynia SA w meczu finałowym Fortuna Pucharu Polski. Logotyp firmy znajdzie się między innymi na koszulkach meczowych, w których Arkowcy wyjdą na murawę Areny Lublin oraz grafikach dotyczących meczu na naszych kanałach mediów społecznościowych, czy też materiałach video.
 
Jak przedstawia się Partner meczu finałowego? 

Uni-logistics Sp. z o.o. to firma z kapitałem polskim. Funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Świadczy usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej i transportu drogowego.
Realizuje projekty przewozu ponadnormatywnego oraz Project Cargo. Posiada własne magazyny logistyczne, sieć współpracujących magazynów partnerskich oraz agencję celną z certyfikatem AEO. Świadczy usługi w zakresie drogowego i intermodalnego transportu kontenerów, jak również usługi w zakresie przewozów kolejowych. We współpracy z szeroką siecią zaufanych agentów przedsiębiorstwo realizuje usługi na arenie międzynarodowej docierając do najdalej odległych zakątków świata, co pozwala na elastyczne budowanie usług w korelacji z potrzebami każdego klienta.

Główną maksymą firmy jest indywidualne podejście do świadczonych usług. Uni-logistics aktywnie propaguje ideę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu zarówno w branży logistycznej jak i poza nią.
 
Dziękujemy za zaufanie i gorąco wierzymy, że razem będziemy mogli podnieść trzeci w historii Puchar Polski! #ArkaRazemSprawdź kolekcję FIN4Ł 2021 już teraz!

 
img 
 

PARTNER MECZU FINAŁOWEGO 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia