TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.02.2021

Razem pomóżmy odśnieżyć boisko dla Arkowców!

Arkowcy! Zimowa aura wciąż nie ustępuje co wiąże się z treningami naszych zawodników na sztucznej murawie Narodowego Stadionu Rugby. Jak wszyscy wiemy, spotkania ligowe, jak i pucharowe, rozgrywane są na boiskach trawiastych  w związku z czym każdy z utęsknieniem wyczekuje możliwości wejścia na boisko z naturalną nawierzchnią. Całej żółto-niebieskiej społeczności zależy aby zawodnicy mieli jak najlepsze warunki do treningów i walki o ponowny awans do Ekstraklasy więc prosimy wszystkich chętnych o pomoc w akcji... odśnieżania boiska w Chwaszczynie! 

Dzięki wsparciu wielu kibiców, zawodnicy żółto-niebieskich mają okazję wznowić treningi na naturalnej nawierzchni boiska w Chwaszczynie. Aby doprowadić murawę do stanu używalności i nie zniszczyć jej ciężkim sprzętem potrzebna jest pomoc w ręcznym odśnieżeniu boiska. Zalecane jest aby prace wznowić jutro po dzisiejszych opadach śniegu, aby boisko miało szansę wyschnąć przez najbliższy weekend. Jeżeli masz ochotę i chęci aby pomóc w tym przedsięwzięciu w myśl hasła #ArkaRazem, serdecznie zapraszamy!
 
Organizatorzy zapewniają sprzęt do odśnieżania oraz ciepły posiłek. W akcji pomagać będą między innymi zawodnicy z młodzieżowych drużyn Klubu. 

 

CZWARTEK - 18 LUTEGO

PRACUJEMY NA DWIE ZMIANY ->  10:00 - 13:00 ORAZ 16:30 - 19:30 
 
Aby ocenić ile potrzebujemy sprzętu dla wszystkich wolontariuszy prosimy aby w komentarzach pod postem na Facebook.com/ArkaGdyniaSA określali się wszyscy zainteresowani pomocą! Z góry serdecznie dziękujemy! 
 

#ArkaRazem 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia