TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.11.2020

Zawodnicy po meczu Arka Gdynia - Korona Kielce

W obozie żółto-niebieskich radość po wygranej. Szczególną satysfakcję ma Marcus da Silva, któremu mecze pucharowe z Koroną służą. Rywale będą chcieli się wkrótce zrewanżować za dzisiejszą porażkę w meczu ligowym. 

 

Jakub Osobiński (Korona):

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/osobi%C5%84ski_6faf0afab3e10f82aa07e14a5bfb8910.jpg
 
Potwierdzam słowa trenera. Zagraliśmy dobre spotkanie. Stworzyliśmy dużo sytuacji, w których powinniśmy znaleźć drogę do bramki. Niestety, tak się jednak nie stało. Przeciwnik wykorzystał rzut karny i potem nasze niezdecydowanie w defensywie przy bramce na 2:0. To skutkuje końcem naszej przygody w Pucharze Polski. Cóż więcej można powiedzieć...

 

Mogę zapewnić, że przed spotkaniem ligowym przeanalizujemy wszystko, wyciągniemy wnioski i przyjedziemy z jeszcze bardziej bojowym nastawieniem.


Marcus da Silva (Arka):

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/da_silva_1305cd23778d509839f54fb5a2e97794.jpg

 

Wiadomo, że Puchar Polski to specyficzne rozgrywki. Wiedzieliśmy, o co gramy. Mecz zakończył się wynikiem 2:0, ale nie było to łatwe spotkanie.. Analizowaliśmy Koronę, wiedzieliśmy jak grają i mieliśmy pomysł na ten mecz.


Pierwsza połowa była wyrównana. Graliśmy to, co chcieliśmy i dało to nam korzyści w postaci prowadzenia 1:0. W drugiej połowie może wyglądało to trochę inaczej. Później była sytuacja z czerwoną kartką, sytuacja stała się trudniejsza, ale to nas jeszcze bardzie zmobilizowało. „Jankes” wykorzystał sytuację i uzyskaliśmy awans.


Dla nas to jest fajne przełamanie. Mocno trenowaliśmy, przygotowaliśmy się do tego meczu. Gratulacje dla całej drużyny za to spotkanie. Za kilka kilka dni mamy kolejny mecz. Musimy się zregenerować, by iść dalej do przodu.


Pamiętam poprzedni mecz pucharowy z Koroną, który dał nam wiele radości. Dzisiaj znów Gdynia jest zadowolona, gdyż awans jest nasz. My musimy dalej pracować, gdyż przed nami ważny mecz ligowy.

 

KK

 

 

 

 

 

Zostań Sponsorem Meczu Arki Gdynia!

 

img
 
 
 

WIELKIE możliwości z Arką Gdynia!

 
img

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia