07.09.2020

Grali wypożyczeni: Gol Ryka daje punkty Błękitnym

Po kolejnych meczach 2. i 3. ligi zapraszamy na cotygodniowy przegląd poczynań piłkarzy wypożyczonych z naszego klubu. Tym razem na murawie zobaczyliśmy 10 z nich:

2. liga:

• W wyjazdowym spotkaniu KKS 1925 Kalisz Jakub Chojnowski zameldował na polu gry się w 75 min., a jego zespół przegrał 0:1. KKS po dwóch meczach ma na koncie zwycięstwo i porażkę i zajmuje 10. miejsce w tabeli.
  • Oskar Ryk zagrał do 67 min. w meczu Błękitnych Stargard z Wigrami Suwałki. Jego gol z 41 min. dał gospodarzom 3 punkty i pozwolił na odniesienie pierwszego zwycięstwa w sezonie. Błęktini, podobnie jak zespół z Kalisza, ma na koncie zwycięstwo i porażkę, co daje im obecnie 13. pozycję.

3. liga:

• Bałtyk Gdynia odniósł 3. ligowe zwycięstwo z rzędu. Pokonał na wyjeździe Mieszko Gniezno 1:0. Swój udział w wygranej mieli zawodnicy wypożyczeni z Arki. Szymon Nowicki i Fabian Lengiewicz rozegrali całe spotkanie, a Kacper Własny pierwszą połowę, po której został zmieniony. Biało-niebiescy nie przegrali jeszcze spotkania i zajmują 3. miejsce w ligowej stawce.
  • Mateusz Zbiranek pojawił się na murawie w 66 min. wyjazdowego spotkania Pomorzanina Toruń z Jarotą Jarocin przy stanie 1:0 dla gospodarzy. Goście rzutem na taśmę – zdobywając gola w 3 min. doliczonego czasu gry wyrwali Jarocie punkt. Pomorzanin znajduje się obecnie na 17. pozycji w lidze.
  • Krzysztof Krakowiak zameldował się na boisku w 69 min. wyjazdowego meczu KP Starogard Gdański z GKS-em Przodkowo. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a piłkarze ze Starogardu Gdańskiego zajmują po nim 13. pozycję.
  • Unia Swarzędz wygrała u siebie z Gryfem Wejherowo 4:1. W barwach Unii pierwszą połowę rozegrał Kacper Magdziński. Po drugiej stronie boiska w barwach Gryfa grali Kacper Wiśniewski oraz Damian Lisiecki. Obaj zostali zmienieni przez trenera Nicińskiego – pierwszy w 52, a drugi w 69 minucie. Unia zajmuje obecnie 10., a Gryf 14. miejsce w tabeli.