TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.08.2020

Firma forBET Sponsorem Głównym Arki Gdynia!

Firma forBET została Sponsorem Głównym Arki Gdynia! Umowa obowiązywać będzie w sezonach 2020/21 oraz 2021/22. Arka jest kolejną drużyną zaplecza Ekstraklasy, która zdecydowała się na współpracę z trzecią siłą bukmacherską w Polsce.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Z10_2017-SAI-sharpen_3fb76e472fc32982a70faaa8cf6b60e0.jpg

 

W sezonie 2020/2021 logotyp forBET-u pojawi się z przodu koszulek meczowych Żółto - Niebieskich oraz na Stadionie Miejskim w Gdyni, gdzie Arka rozgrywa mecze domowe. Kibice Klubu z pewnością mogą liczyć na wiele atrakcji ze strony nowego Partnera: bonus powitalny, dedykowane promocje na najważniejsze spotkania nadchodzącego sezonu czy wyjątkowe akcje kibicowskie to tylko niektóre z działań promocyjnych planowanych przez firmę forBET. Współpraca obydwu stron ma pomóc Klubowi w zrealizowaniu celu, jakim jest awans do Ekstraklasy.

  

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Z10_2101_ee7350c1ec117ed59e685bfa8e0144d6.jpg

 

Po przedłużeniu umowy z ŁKS'em Łódź, ogłoszenie współpracy z Arką Gdynia pokazuje długofalową strategię forBET-u, która opiera się na inwestowaniu w kluby z dużym potencjałem. W zeszłym sezonie takie działanie przyniosło widoczne korzyści: awanse do wyższych klas rozgrywkowych wywalczyły bowiem Sokół Ostróda (2 Liga), Błonianka Błonie (3 Liga) oraz Okęcie Warszawa (4 Liga). forBET liczy, że w nadchodzącym sezonie podobną ścieżką podążą także Arka Gdynia oraz ŁKS Łódź.

 

 

- Kolejny z klubów zaplecza Ekstraklasy dołączył do naszej drużyny. Cieszymy się ogromnie, że w przyszłym sezonie oprócz ŁKS'u Łódź na zapleczu Ekstraklasy będziemy mogli pomagać również Arce Gdynia. Po zmianie właściciela drużyna dysponuje ogromnym potencjałem sportowym, który z pewnością będzie wspierany przez zawsze aktywnych fanów Żółto - Niebieskich. Ze swojej strony mogę zapewnić, że absolutnie każdy kibic Arki znajdzie u nas coś dla siebie. Liczymy, że wspólnymi siłami uda się osiągnąć cel, jakim jest powrót Arki Gdynia do elity po jej rocznej absencji. Wierzymy, że w Gdyni czeka nas sezon pełen piłkarskich emocji zakończony świętowaniem ogromnego sukcesu sportowego.  - powiedział Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET.

 

- Cieszymy się z podpisania umowy sponsorskiej z firmą forBET. Dla naszego Klubu to znak zaufania ze strony polskiej firmy mającej wysoką pozycję na rynku zakładów bukmacherskich. Mam nadzieję, że wspólnie osiągać będziemy sukcesy w nadchodzącym sezonie, a podpisanie umowy z forBET będzie także sygnałem dla innych firm, że z Arką warto współpracować. Zachęcamy naszych kibiców do korzystania z usług naszego nowego sponsora i tym samym wspieranie Klubu. – powiedział Michał Kołakowski, prezes Arki Gdynia.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Z10_2047_8435ebc76215c376ddf30cbc71e9cc35.jpg

 

forBET to marka o ugruntowanej pozycji, która mocno wpisała się w rynek polskich, legalnych zakładów bukmacherskich i zdobyła zaufanie tysięcy graczy.  Od początku swojej działalności forBET aktywnie wspiera polski sport. Aktualnie oprócz Arki Gdynia bukmacher jest sponsorem takich podmiotów jak: Raków Częstochowa, ŁKS Łódź, Polski Związek Tenisowy, reprezentacja Polski Amp Futbol, Runmageddon, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, fundacja Warsaw Sports Group, szereg klubów z niższych lig oraz drużyny e-sportowej x-kom AGO.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Z10_2283_90138dddbee5c4b4a1c7693039fe3c51.jpg

 

Za 2019 rok forBET otrzymał branżowe nagrody za Najlepsze Kursy oraz Najlepszą Aplikację Mobilną.

 

Dziękujemy za zaufanie! Gramy razem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia