TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.05.2020

Nowi asystenci trenera Mamrota

Dzisiaj poznaliśmy nowych członków sztabu szkoleniowego.

 

Wraz z I trenerem do Klubu przychodzi w roli asystenta trenera Adrian Siemieniec.

 

Urodzony 13 stycznia 1992 roku w Czeladzi szkoleniowiec z  Ireneuszem Mamrotem współpracuje od 2014 roku.

 

Adrian Siemieniec był swego czasu  jednym z najmłodszych trenerów pracujących na szczeblu centralnym. Do Rozwoju Katowice – wówczas pod skrzydła Mirosława Smyły – trafił w wieku 21 lat, gdzie po stażu podjęto decyzję o zatrudnieniu go na stałe.

 

Pracował najpierw w sztabie Mirosława Smyły, a potem – Dietmara Brehmera. Jego zakres obowiązków rozszerzył się o funkcję trenera rezerw.

 

W Chrobrym Głogów na stanowisku asystenta trenera Ireneusza Mamrota rozpoczął pracę w 2014 roku w 1 lidze. Następnie był w jego sztabie w Jagiellonii Białystok do grudnia 2019 roku.

 

***

 

Stanowisko II trenera obejmie Maciej Kędziorek.

 

Urodzony 1 lipca 1980 roku szkoleniowiec przez ponad trzy sezony pracował jako asystent trenera Marka Papszuna w Rakowie Częstochowa. Pracował tam od kwietnia 2016 do grudnia 2019 roku i przeszedł drogę z 2 ligi do Ekstraklasy.

 

Wcześniej prowadził OKS Otwock.  Zasłynął jako specjalista od analizy i stałych fragmentów gry. Korzystał z jego wiedzy przed mistrzostwami Europy m.in. trener kadry młodzieżowej Czesław Michniewicz.

 

Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia