TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.11.2019

Piątek na głównym

Na piątek zaplanowany był jeden trening, który przypadł na płycie głównej przy Olimpijskiej. Ponieważ murawa boiska bocznego mocno odczuła ostatnie opady deszczu przy jednoczesnych codziennych treningach, żółto-niebiescy skrzętnie skorzystali z okazji popracowania na stadionie.

 

Po kilkunastominutowej rozgrzewce technicznej, szkoleniowcy podzielili kadrę zawodników z pola na trzy drużyny siedmioosobowe. Wymiennie dwie z nich uczestniczyły w grze zadaniowej na utrzymanie piłki.

 

 

Kolejnym punktem dzisiejszych zajęć była gra już w tradycyjnych, jedenastoosobowych składach. Trenerzy uważnie przyglądali się poczynaniom swoich podopiecznych, jak realizowali założenia taktyczne, które wcześniej na nich nałożyli.

 

Na koniec piątkowego treningu Arkowcy popracowali nad stałymi fragmentami gry. Były zarówno rzuty wolne, jak i wznowienie gry z narożnika boiska.

 

Trener Rogić od początku swojej pracy w Gdyni zmaga się z problemem kontuzji w swoim zespole. Na szczęście sytuacja powoli zaczyna się poprawiać. W Krakowie na boisku pojawił się Mateusz Młyński. Dziś w niektórych ćwiczeniach uczestniczył już Fabian Serrarens. Liczymy, że Holender wkrótce będzie w pełni do dyspozycji serbskiego szkoleniowca Arki.

 

 

Jutro Arka udaje się do Gniewina, gdzie na boisku Hotelu Mistral Sport rozegra sparing z pierwszoligową Olimpią Grudziądz. Nasz rywal również w ten weekend nie rozgrywa meczu o punkty, bo powołanie na mecz reprezentacji Afganistanu otrzymał Omran Haydary z Olimpii, a do młodzieżowej reprezentacji Polski zawodnik Chrobrego Głogów (z którym potykać się miała Olimpia) Adrian Benedyczak i w efekcie spotkanie ligowe zostało przełożone. Mecz Arki z Olimpią rozpocznie się o godz. 13-ej.

 

Skubi 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia