TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

07.04.2019

Trenerzy po meczu Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

Grzegorz Witt po meczu docenił wagę punktu wywalczonego w Szczecinie, jednak czuł niedosyt, że nie udało nam się zdobyć kompletu punktów. Trener gospodarzy Kosta Runjaic nie był zadowolony z wyniku, ale myślami wybiegał już do spotkania z Legią.

 

 

Grzegorz Witt (Arka):

  

 – Przed meczem nie ukrywam, że ten remis wzięlibyśmy w ciemno. Po meczu niestety mamy mały niedosyt. Wiadomo w jakiej jesteśmy sytuacji i te dwa dodatkowe punkty mogłyby ją istotnie poprawić. Jednak ostatnia trudna sytuacja, w której broni Paweł, zmusza nas do refleksji – szanujemy ten punkt zdobyty na trudnym terenie.

 

Myślimy już mocno o kolejnym spotkaniu z Miedzią Legnica. To będzie dla nas jedno z kluczowych spotkań tego sezonu. Dzisiaj rozegraliśmy drugi mecz, w którym nasz zespół prezentował się co najmniej poprawnie.

 

W Gdyni z nowymi nadziejami zagramy na nowo położonej murawie. Możemy pokazać lepszą grę na lepszym boisku. Idziemy w dobrym kierunku i stać nas na to, aby utrzymać się w Ekstraklasie. 

 

Kosta Runjaić (Pogoń):

 

 

 – Dzisiaj nie daliśmy radę wygrać tego meczu. Jesteśmy zadowoleni, że udało się zdobyć chociaż ten jeden punkt. Nie ukrywam, że chcieliśmy wygrać to spotkanie, ale to jak prezentowaliśmy się dzisiaj nie wystarczyło na to.

 

Nie jestem zadowolony i chłopacy też przyznają, że nie podołali dzisiejszemu zadaniu. Mamy 43 punkty po 29 meczach – na pierwszy rzut oka nie jest to zły wynik, ale zostawmy „kościół we wsi”, jak to się mówi po niemiecku.

 

Nie wystarczy marzyć, trzeba pracować. Proces, w którym się znajdujemy trzeba popchnąć do przodu. Dobre jest to, że w dalszym ciągu jesteśmy w grze. W ostatnim meczu mamy wszystkie możliwości w naszych rękach. Legia jest jednym z najlepszych zespołów w tej lidze, ale nasza drużyna jest na tyle mocna, że możemy ich pokonać. Wszystko jest w naszych rękach.

 

notował: MU 

 

BILETY  NA MECZ Z MIEDZIĄ LEGNICA!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_2019_261dafc3b02976b62058824ee91325a1.jpg

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/baner_bilety_570x120_295f1e889b198f9e29a5873ddbbd9a41.jpg

  

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia