10.03.2019

Grali wypożyczeni

Po zimowej przerwie do gry wróciły już wszystkie zespoły, do których wypożyczeni są piłkarze Arki, zarówno w I, II, jak i III lidze.

Fortuna 1 liga

Na zapleczu najlepszej ligi świata doskonale zaprezentował się w niedzielę Michał Żebrakowski. Pojawił się on na murawie w 66 min. meczu Warty z Podbeskidziem Bielsko Biała. Już 4 min. później zdobył on dla swojego zespołu 4. bramkę, która w ostatecznym rozrachunku pozwoliła wygrać 4:3 i dała tego wieczoru 3 punkty ekipie z Poznania.

Michał Żebrakowski

W zremisowanym bezbramkowo meczu Bytovii z Puszczą Niepołomice wystąpił Maksymilian Hebel. Analogicznie do poprzedniej kolejki pojawił się on na boisku w roli zmiennika i zagrał od 62 min.

Maksymilian Hebel

Podobnie jak w poprzednim tygodniu uznania trenera Nicińskiego nie znaleźli Szymon Nowicki, Jakub Bach i Oskar Repka, których zabrakło w składzie Chrobrego w zwycięskim meczu przeciwko GKS 1962 Jastrzębie.

Zespoły, w których występują Arkowcy zajmują miejsca bezpośrednio obok siebie. Bytovia jest 12., Warta 13., a Chrobry 14.

2 liga

Pełne 90 minut rozegrał w miniony weekend Jakub Wawszczyk, który cieszył się ze swoimi kolegami ze zwycięstwa 2:0 Radomiaka nad Rozwojem Katowice.

Jakub Wawszczyk z umową na 3 lata.

Jakub Wawszczyk

Podobnie, jak przed tygodniem w barwach Olimpii Elbląg zagrał Bartosz Nowicki. Tym razem jednak musiał on przełknąć gorycz porażki po przegranej swojego zespołu z wyjazdowym spotkaniu przeciwko Skrze Częstochowa 2:1.

Bartosz Nowicki

Smutek towarzyszył także naszemu tercetowi w Wejherowie. W wyjazdowym spotkaniu, które Gryf przegrał 4:1 z Błękitnymi Starogard zagrali
Oskarowie - Ryk i Sikorski, a także Mateusz Węsierski. Pierwszy z nich pojawił się na murawie w 66 min. Węsierski zaś zmienił Sikorskiego na początku drugiej części gry.

Znalezione obrazy dla zapytania Oskar Sikorski arka gdynia

Oskar Sikorski

Oskar Ryk
Oskar Ryk

Mateusz Węsierski

Tabeli przewodzi Radomiak, Olimpia Grudziądz jest 5.,
Gryf 13.. Najniżej, na pozycji zagrożonej spadkiem, znajduje się Olimpia Elbląg - 17. miejsce.

liga

Adrian Polański zagrał 90 minut w wygranym 2:1 meczu Raduni Stężyca z Gwardią Koszalin. Jakub Kłosowski  pojawił się w tym meczu z ławki w 68 min. gry.

Adrian Polański

Jakub Kłosowski

W wyjazdowym spotkaniu KP Starogard Gdański uległ Sokołowi Kleczew 1:0. Pełne 90 minut w tym meczu zagrał Krzysztof Krakowiak. W 69 min. tego spotkania na placu gry pojawił się również Maciej Kozakowski.

Krzysztof Krakowiak

Wybierz obszar

Maciej Kozakowski

Chemik Bydgoszcz pauzował z uwagi na Wycofanie Wdy Świecie z ligi. Radunia Stężyca jest 4. w tabeli, KP Starogard jest 7., a Chemik Bydgoszcz zajmuje 14. miejsce (pierwsze zagrożone spadkiem).