TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

09.03.2019

Trenerzy po meczu Arka - Legia

Trener Sa Pinto po meczu był zadowolony z postawy swojej piłkarzy i zaznaczył, że Legia wygrała dziś zasłużenie. Trener Smółka podkreślał, że mimo kryzysu nie poddajemy się, jesteśmy zespołem i będziemy walczyć o wyjście z tego dołka.

 

Ricardo Sa Pinto (Legia):

 

 

 

- To był trudny mecz na bardzo trudnej murawie. Była ona w okropnym stanie. Wiedzieliśmy, że to nie będzie piękny, techniczny mecz przyjemny dla fanów. Trudno było nam się dostosować do tych warunków. Myślę, że w pierwszej połowie kontrolowaliśmy mecz. Byliśmy wystarczająco agresywni, kreowaliśmy sytuacje, ale nie znaleźliśmy drogi do bramki. Brakowało nam ostatniego podania w polu karnym. W drugiej połowie udało nam się trafić dwa razy. Do ostatniej minuty grało nam się trudno. Arka zaryzykowała i walczyła o remis, ale sprawiedliwie wygraliśmy. Jestem wdzięczny piłkarzom za walkę i dobrą grę.

 

Każdy mecz to osobna historia, osobna strategia, osobne zapotrzebowanie na określone umiejętności. Dzisiaj pokazaliśmy, że Kulanović i Carlitos mogą grać razem. Potrzebowaliśmy ich utrzymania się przy piłce i szybkości. Jestem dumny z ich postawy dzisiaj, zwłaszcza na tej murawie. Jeśli nie trafiasz, nie wygrywasz. Dzisiaj nam się udało i zawodnicy dobrze wywiązali się ze swoich zadań.


 

Zbigniew Smółka (Arka):

 

 

 

- Do teraz nie wiem, jak można było przegrać to spotkanie. Jestem dumny z mojej drużyny. Jesteśmy w ciężkim kryzysie, ale nie było dziś w nas widać zwątpienia. Walczyliśmy i zostawiliśmy dziś dużo zdrowia na boisku. Kilka sytuacji mogliśmy zamienić na bramki. Jak to mówią - biednemu wiatr w oczy. Zachowanie moich piłkarzy w szatni, na boisku i po meczu bardzo mnie motywuje – jesteśmy razem. 

 

Wierze w swój zespół i będziemy kontynuować to, na czym się skupiamy i nad czym pracujemy. Musimy wyjść z tego dołka. Nie możemy się poddawać. Każdy mężczyzna musi być przygotowany na trudne sytuacje, ale poddać się nie można. Dziś było dziś widać, że ten zespół tego nie robi.

 
notował: MU Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia