TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.01.2019

Trwają licytacje Żółto-Niebieskiego Mikołaja!

Wylicytuj kolację w restauracji Pueblo z trenerem Zbigniewem Smółką, przekazaną przez... Prezesa Wojciecha Pertkiewicza!

Trwa kolejna akcja Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki "Żółto-Niebieski Mikołaj".

 

W tym roku w ramach akcji ,,Żółto-Niebieski Mikołaj" zbiórka przeznaczona jest na dofinansowanie ferii zimowych dla dzieciaków z Zespołu Placówek Specjalistycznych im. K. Lisieckiego ,,Dziadka", dla oddziału w Gdyni oraz Rumi.

 

 

 

Wciąż można dokonywać przelewów na konto Mikołaja, a ponadto trwają licytacje na forum kibiców. do których serdecznie zapraszamy!

Jak można pomóc?

 

  • przelewając pieniądze na konto: 71 1090 1102 0000 0001 1420 6625 z tytułem ,,Cele statutowe - Mikołaj".

 

Wylicytować można min. kolację z trenerem Zbigniewem Smółką, którą pierwotnie podczas Żółto-Niebieskiego koncertu wylicytował.... Prezes Wojciech Pertkiewicz! Po wpłaceniu wylicytowanej kwoty, zaproszenie raz jeszcze zostało przekazane do licytacji.  Licytacja odbywać się będzie również na Facebook.com/ArkaGdyniaSSA codziennie o 19:29 kwota będzie aktualizowana na forum strony arkowcy.pl. Licytacja trwa do 15 stycznia, godz. 19:29!


Kolacja odbędzie się w restauracji jednego z naszych Partnerów - restauracji Pueblo w Gdyni!

 


Zapraszamy do wsparcia akcji!

 

Przypominamy o trwającej licytacji medalu Rafała Siemaszki za zdobycie Superpucharu Polski 2018! Licytujemy dla kibica Andrzeja!

 

#ArkaRazem!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia