TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.01.2019

Młodzież rozegrała sparingi

Pierwsza drużyna wyleciała w weekend na obóz do Turcji, a w Gdyni sparingi rozegrali juniorzy oraz drugi zespół Arki. Ich bilans to 3 wygrane i porażka.

 

Arka II - sparing nr 1

 

Arka II Gdynia  - Wierzyca Pelplin 1:2 (0:2)
Bramki: Hołtyn 65'
 
Arka II: Skowronek - Sulewski, Lisiecki, Lengiewicz, Sławek (46' Matejek) - Markiewicz (46' Bednarski), Szałecki (46' Pek) - Gułajski (46' Goyke), Kwiatkowski, Baran - Hołtyn 

 

W swoim pierwszym meczu sparingowym w czasie zimowych przygotowań Arka II zmierzyła się w Gdyni z 3-ligową Wierzycą Pelplin. Spotkanie rozegrane na Narodowym Stadionie Rugby zakończyło się zwycięstwem występujących o jedną klasę rozgrywkową wyżej gości 2:1.

Wierzyca w pierwszej połowie zagrała skutecznie i prowadziła do przerwy 2:0. Po zmianie stron kontaktową bramkę dla żółto-niebieskich zdobył Hołtyn, ale jak się później okazało było to jedynie trafienie honorowe. Mimo walki do końca, naszym zawodnikom nie udało się strzelić drugiego gola, który dałby wyrównanie.

 

Kolejny sparing Arka II rozegra za tydzień z Radunią Stężyca. 

 

Arka (Junior Starszy U-18) - sparing nr 1

 

Arka Gdynia  - Stomil Olsztyn 7:0 (2:0)

Bramki: Branicki 8', Urbański 16', Bohm 2 (49', 67'), Wiśniewski 2 (54', 72'), Kamiński 86'

 

Arka: Michniewicz (46' Rejman) - Branicki, Rumiński, Wiśniewski, Bohm, Jahn (46' Talaśka), Parulski, Zbiranek (35' Poręba), Urbański (46' Janczak), Kamiński (46' Rudowski), Wojda 

 

W pierwszym tegorocznym sparingu podopieczni trenera Jakuba Frydrycha popisali się wysoką skutecznością i rozgromili swoich rówieśników ze Stomilu Olsztyn. Arkowcy szybko otworzyli wynik spotkania i już w 16 min. prowadzili 2:0 po bramkach Branickiego i Urbańskiego. Taki rezultat utrzymał się do przerwy.

 

Po zmianie stron nasz zespół jeszcze zwiększył tempo i dołożył następne pięć bramek. Po dwa razy do siatki trafili Bohm i Wiśniewski, którzy na zmianę pokonywali bramkarza rywali między 49 a 72 min. spotkania. Wynik końcowy na 7:0 ustalił w ostatnich minutach gry Kamiński.


Arka (Junior Młodszy U-17) - sparing nr 1

Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 5:0 (2:0)

Bramki: Magdziński 31', Dobek 2 (38', 47') , Zwoliński 64', Rusnak 70'

 

Arka (1 połowa): Gajda - Lubowicz, Stec, Rusnak, Tomczak, Nowicki, Dobek, Przyborowski, Książkiewicz, zaw. testowany, Magdziński

 

Arka (2 połowa): Król - Chmurzyński, Stec (60' Rusnak), Jaskólski, Dopierała, Dobek (60' Nowicki), Pestka, Książkiewicz (60' Magdziński), Lademann, zaw. testowany, Zwoliński

 

Podobnie tak juniorzy starsi, także drużyna Arki U17 mierzyła się w swoim pierwszym meczu kontrolnym ze Stomilem. Trener Krzysztof Janczak sprawdził w nim dwóch testowanych zawodników. Nasi juniorzy młodsi, tak jak wcześniej starsi koledzy, nie dali szans rywalom z Olsztyna i odnieśli wysokie zwycięstwo.

 

Prowadzenie dla Arki zdobył w 31 min. Magdziński, a jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Dobek. Ten sam zawodnik po zmianie stron dołożył trzecią bramkę. Kolejne bramki zdobyli Zwoliński (64 min.) i Rusnak (70 min.), a spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0 dla żółto-niebieskich.

 

SI Arka  U-15 - sparing 2

 

SI Arka Gdynia - Bałtyk Gdynia 2:1 (1:0)
Bramki: 
Bojarczuk 30', Gasiński 60'

 

SI Arka: Styn - Capar, Sobieszczyk, Strzelecki, Gmitrowski (41' Adkonis) - Gontarz (60' Bojarczuk), Galiński - Gasiński (41' Kościów), Łyszkiewicz-Dustet (70' Gontarz), Bojarczuk (41' Zęmbrzuski) - Luchowski (60' Gasiński)

 

W niedzielnym sparingu SI Arka zagrała z Bałtykiem Gdynia. Mecz był toczony w szybkim tempie i mógł się podobać. Arkowcy przeciwstawili się przeciwnikowi, którego skład był w większości złożony z zawodników starszych i silniejszych fizycznie. Nasz zespół zniwelował tę różnicę dzięki lepszemu wyszkoleniu technicznemu.

Mecz zakończył się wygraną Arki 2:1, chociaż nasi zawodnicy mieli dużo więcej dogodnych sytuacji do zdobycia goli, zwłaszcza w drugiej połowie. Bramki dla podopiecznych trenera Michalika zdobyli Bojarczuk i Gasiński. Goście odpowiedzieli tylko honorową bramką w ostatniej minucie gry.
 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BANEREK_SZKOLENIE_66e3c54e0d572eeb43362683b64c0ba1.jpg

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia