TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.11.2018

PomagaMY! Gdyńskie II LO wciąż licytuje!

Gdyńskie II Liceum Ogólnokształcące wciąż "biegnie"! W październiku wystartowała seria licytacji na rzecz Pauliny i Konrada w ramach akcji "Gdyńska Dwójka biegnie w rytmie serca", której kulminacyjnym momentem był bieg charytatywny dla dwójki absolwentów gdyńskiego liceum. W ramach akcji zbierane są fundusze na terapię protonową dla Konrada, który zachorował na mięsaka kościopochodnego.

W myśl hasła #ArkaRazem co roku wspieramy szczytną inicjatywę, i mamy przyjemność poinformować, że koszulka z podpisami Arkowców osiągnęła w tym roku cenę blisko 1200 PLN! Zapraszamy do innych licytacji na profilu Facebook'owym.
 


Warto również wspierać fundację "Między Niebem, a Ziemią" która organizowała licytacje na rzecz gdyńskich potrzebujących rodzin. Z rąk Prezesa Wojciecha Pertkiewicza została przekazana na ten cel kolejna koszulka meczowa z podpisami zawodników żółto-niebieskich!
 
 #ArkaRazemPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia