TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.07.2018

Ostatnia prosta przed Jagiellonią

Dzisiaj  Arkowcy  odbyli trening wieczorem w godzinie meczu. Wszystko zapowiada, że także w niedzielę  dalej utrzymywać się będą wysokie temperatury.Warunki będą jednak takie same dla obu drużyn.

 

Zawodnicy nie mogą się doczekać meczu przed swoją publicznością.Podobnie podczas konferencji prasowej mówił trener Zbigniew Smółka:

 

Arka to wielki Klub i poczułem to na Górce. Trudno gra się bez wsparcia kibiców. Już nie mogę doczekać się atmosfery niedzielnego meczu. To wyzwoli w zawodnikach dodatkowe pokłady. Musimy spowodować, aby kibice chętnie przychodzili na stadion.

 

Dzisiaj liczba uprawnionych przekroczyła 7 tysięcy i wierzymy w to, że ponad 10 tysięcy widzów  wspierać będzie Arkę w drodze po zwycięstwo!

 

Zawodnicy solidnie przygotowują się do tego spotkania. Dzisiaj po rozgrzewce z piłkami zawodnicy zaliczyli  kilka akcentów dynamicznych, a następnie przeszli do ćwiczenia strzeleckiego.

 

Zajęcia zakończyły się ćwiczeniami rozluźniającymi.

 

Spotkanie dopiero w niedzielę, a więc jutro jeszcze ostatnia szansa na przekonanie trenera do siebie i wskoczenia do meczowej 18-stki.

 

Do dyspozycji za wyjątkiem Marcusa są wszyscy pozostali zawodnicy.

 

Decyzją sztabu  do kadry pierwszej drużyny włączony został  Michał Żebrakowski.  

 

21-letni napastnik jest wychowankiem Stali Rzeszów. W Arce debiutował 7 lipca 2017 roku w meczu o Superpuchar. Zagrał w 6 meczach pierwszej drużyny i 3 meczach drugiego zespołu. Powoływany do reprezentacji Polski U-20.  W lutym został wypożyczony do końca sezonu do 1-ligowego Górnika Łęczna, gdzie jednak zagrał tylko w 1 meczu  6 marca, a potem  pauzował  z powodu kontuzji.

 

Obecnie będzie się dalej rehabilitował i wróci do zajęć z pierwszym zespołem. 

 

 tr

 SPONSOR MECZU Z JAGIELLONIĄ BIAŁYSTOK

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/lotto_trawa_188a0df5cbdd282ee8acc92955853fa0.jpg

 

 

SPRZEDAŻ KARNETÓW-  III ETAP - TRWA SPRZEDAŻ OTWARTA!!!

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/karnety2019_76bb34c802209abc97c17372c750a69a.jpg

 

Pamiętaj, że jeśli nie zakładałeś dotychczas profilu kibica to karnet kupisz w punkcie sprzedaży. Jeśli masz już zweryfikowany profil możesz zakupić karnet przez Internet.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/baner_karnety_570x120_ec01ce103924ad60be4d57942875a760.jpg

 

BILETY NA JAGIELLONIĘ!!!

 

Bilety na mecz z Jagiellonią Białystok!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia