TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.07.2018

Radiologica dalej z Arką!

Miło nam poinformować o kontynuacji współpracy z Pracownią Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej Radiologica Net. W sezonie 2018/19 pozostanie naszym partnerem medycznym.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/logo_radiologica_f40168555bbdd584f3e3b62222201f3f.jpg

 

Pracownia Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej Radiologica Net w Rumi to wysokiej klasy aparat rezonansu magnetycznego o natężeniu 1,5 Tesli oraz spiralny wielorzędowy tomograf komputerowy. Ponadto firma oferuje szereg usług w zakresie przychodni wielospecjalistycznej wraz z najwyższej kalsy specjalistami.

 

Doświadczony zespół lekarzy i techników specjalizujących się w badaniach rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej gwarantuje maksymalne wykorzystanie możliwości diagnostycznych aparatów do postawienia prawidłowej diagnozy, nawet w skomplikowanych przypadkach chorobowych. Wysokopolowy aparat rezonansu magnetycznego i wielorzędowy tomograf komputerowy firmy Siemens to możliwie krótki czas badania z gwarancją jego wysokiej jakości.

 

W lipcu 2013 roku działalność została poszerzona o poradnie: chirurgiczną, neurologiczną, otolaryngologiczną oraz alergologiczną. Poradnie działają w ramach refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

Pracownia Rezonansu Magnetycznego znajduje się także na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego 1. (były Szpital Miejski w Gdyni).

 

Dzięki temu partnerowi, nasi zawodnicy będą mogli liczyć m.in. na błyskawiczną, najwyższej jakości diagnostykę pourazową.

 

UWAGA!

Tak jak w ub. sezonie kibice posiadający karnet na sezon 2018/19  uzyskają  10% zniżki na usługi, a wszystkie osoby, które skorzystają z usług w jednej z placówek naszego Partnera i przyjdą do klubu z imiennym  rachunkiem otrzymają darmowy bilet na mecz naszej drużyny na trybunę GOSiR.

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia