TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.04.2018

Bilety na Finał Pucharu Polski!

W związku z ponownym awansem "Arkowców" do finału Pucharu Polski rozgrywanego w Warszawie dnia 2 maja 2018 roku (16:00), informujemy, że bilety będą dostępne na portalu www.pzpn.pl.

 

Organizatorem meczu finałowego jest Polski Związek Piłki Nożnej,
 który prowadzi dystrybucję biletów. 

 

Bilety nie są dostępne w punktach sprzedaży, ani PZPN nie będzie prowadził sprzedaży biletów w dniu meczu! Maksymalna ilość biletów przypadająca na login wynosi 5 sztuk.

 

Informujemy, że Klub czyni starania, aby PZPN uruchomił sprzedaż biletów również w okienkach kasowych na Stadionie Miejskim w Gdyni. Więcej informacji pojawi się na naszej stronie po spotkaniu, które jest w piątek (20 kwietnia), organizowane przez PZPN na Stadionie Narodowym *

 

 * Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców PZPN ma uruchomić sprzedaż w kasach na Stadionie Miejskim w Gdyni. Dalsze informacje dotyczące  sprzedaży w kasach ukażą się w  poniedziałek po ustaleniu i potwierdzeniu wszystkich szczegółów przez PZPN.

FINAŁ JEST NASZ! #ArkaRazem

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia