Piłkarze po derbach.

13 kwietnia 2018

Piłkarze po derbach.

Ciężko było naszym zawodnikom wczoraj skomentować kolejne przegrane spotkanie derbowe.

Damian Zbozień:

Przegraliśmy spotkanie, przegraliśmy u siebie. Skończyła się nasza dobra passa, jeszcze z takim przeciwnikiem... Trudno dobrać słowa. Bardzo nam zależało i po raz kolejny daliśmy plamę.

Zastanawiamy się czy to dobre, że strzeliliśmy tą bramkę. Cofnęliśmy się, a nie tak to powinno wyglądać. Powinniśmy być bardziej uskrzydleni, a po laniu w Gdańsku widać było, że coś w nas siedziało w głowach...

Strzeliliśmy bramkę, a nie wiem co myśleliśmy, że do 90 minuty będziemy tego bronić?... Fatalna nasza reakcja. Szkoda teraz mówić i gdybać. Po raz kolejny przegrywamy, leżymy Lechii... Nie ważne czy będą w dobrej formie, czy słabej, nie możemy z nimi wygrać.

Zawiedliśmy kibiców, zawiedliśmy samych siebie. Znowu nieprzespana noc, nie ma co oszukiwać. Była okazja do rewanżu, my go nie wzięliśmy. Przykre i nie jest to łatwy moment dla nas...

Mateusz Szwoch:

Boli nas, że przegrywamy mecze derbowe. Kibiców boli tym bardziej, bo wiadomo, że to jest sprawa honorowa w Trójmieście i trochę trzeba zrozumieć kibiców. Jestem związany z Gdynią i dla mnie to są ważne mecze. Nie tylko dla mnie, ale dla całej naszej drużyny. Mobilizacja była ogromna w tygodniu, ale niestety nie daliśmy rady. Musimy przełknąć tą gorzką pigułkę, jesteśmy trochę w dołku, ale myślę, że razem z kibicami z niego wyjdziemy.

tr

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy