TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.03.2018

Razem pomóżmy Arturowi! Arka Razem!

Przyjdź na mecz z Bruk-Bet Termaliką, wesprzyj "Arkowców" gorącym dopingiem, a zarazem pomóż Arturowi! W myśl hasła #ArkaRazem deklarujemy, że złotówka z normalnego biletu zakupionego na meczu Arka - Bruk-Bet Termalica Nieciecza zostanie przeznaczona na pomoc dla Artura.   
 
Artur to były zawodnik drużyn juniorskich Arki. Aktualnie wierny i zaangażowany kibic, który nigdy nie opuszcza meczów domowych żółto-niebieskich.  
 
 
"W zeszłym tygodniu Arturowi z Pogórza spalił się silnik w jego wózku elektrycznym. Stowarzyszenia KGKN załatwiło zastępczy wózek elektryczny, którym Artur już śmiga, ale jest potrzebna kasa na naprawę. Wstępny koszt naprawy to kwota 2000 złotych. Stowarzyszenie ze środków własnych zapłaciło za wynajem wózka na 1 miesiąc do 20 marca 320 złotych oraz wpłaciło kaucję w wysokości 500 zł. Teraz czekamy na ekspertyzę czy naprawiony silnik pociągnie dłużej lub trzeba kupić nowy silnik. Dlatego potrzebujemy zabezpieczyć w razie czego 2 miesiąc wynajmu.  Jeżeli chce ktoś pomóc to prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia - 33 1940 1076 3178 4494 0000 0000 prowadzone przez Credit Agricole, z koniecznym dopiskiem :  NA WÓZEK DLA ARTURA." 
 

 
  "Nigdy nie zostaniesz sam"!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia