TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.02.2018

Koniec zimowej przerwy. System TRACAB wchodzi do gry!

Zimowy sen Lotto Ekstraklasy dobiega końca. W piątek na pierwsze dwa boiska w Płocku i Lubinie wybiegną pierwsze cztery zespoły i ligowa karuzela ruszy ponownie.  Nastąpi czas weryfikacji przygotowań, obozów i roszad kadrowych.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_7193_18c3868188a3d018c7095c0e4937402b.jpg

Ponieważ zaczniemy od kolejki nr 22 to już teraz od samego początku wszelkie zdobycze punktowe będą w cenie. Arka zaczyna od meczu z wiceliderem, a więc poprzeczka od samego początku postawiona będzie wysoko.

 

"Arkowcy"  solidnie przygotowują się do tego meczu. Jest parę niewiadomych dotyczących dyspozycyjności zawodników, którzy mieli podczas okresu przygotowań urazy. Na pewno trener Leszek Ojrzyńskie nie będzie mógł skorzystać z Adama Dancha oraz Dawida Sołdeckiego. Ten drugi pauzuje bowiem po czwartej kartce otrzymanej w meczu z Pogonią w ostatnim meczu 2017 roku.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_7229_3becccf41fa4f53638d38d90268cc1c1.jpg

Zagrożeni są mający po 3 kartoniki  Siemaszko, da Silva, Warcholak i Zbozień. 

 

Dzisiaj drużyna po środowej podwójnej dawce miała zdecydowanie lżejszy charakter zajęć. Wchodzi bowiem już w bezpośrednią fazę przygotowań do spotkania niedzielnego. 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_7200_25db1414541caada70741370e582bbbe.jpg

Głównym elementem po solidnej rozgrzewce  było doskonalenie stałych fragmentów gry.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_7189_a6a67942815c0f88359dddbf3e611c66.jpg

Nowym elementem jaki będzie towarzyszył Arce i pozostałym zespołom Lotto Ekstraklasy będzie system  TRACAB. Wczoraj w związku z jego prezentacją na szkoleniu w Warszawie przebywał trener Łukasz Radzimiński:

 

Mając narzędzia techniczne będziemy już w trakcie meczu mogli korzystać z tych danych. Podobnie będą to robić nasi rywale. Można powiedzieć, że wszyscy będą wiedzieć o sobie wszystko. Te dane mogą pomagać w podejmowaniu decyzji np. o zmianach, ale nie można powiedzieć, że będą decydujące. Będziemy się także tego uczyć, jak wykorzystać potencjał systemu.

 

Na TRACAB składa się sześć kamer oraz serwer z urządzeniami dodatkowymi. System został zainstalowany na każdym stadionie ligi przez, należącą do Ekstraklasy, spółkę Ekstraklasa Live Park. Zajmie się ona także pełną obsługą systemu.

 

System przede wszystkim zapewni klubom dane pozwalające na bardzo dokładną analizę zachowań zawodników na boisku. Trenerzy i sztaby szkoleniowe wszystkich klubów LOTTO Ekstraklasy od najbliższego sezonu będą więc dysponować unikatowym narzędziem, które pozwoli im na bieżąco wprowadzać korekty do planu treningowego – mówi prezes Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki.

 

Statystyki obejmują m. in. liczbę przebiegniętych kilometrów, liczbę sprintów, tempo poruszania się po boisku, maksymalną prędkość, pozycję na boisku, itp. 

 

Czekamy więc na start ligi i systemu!

 

Jutro zajęcia na boisku głównym, konferencja przed meczem z Lechem, a liczba uprawnionych na to spotkanie, to już niemal 11000 widzów!

 

#ArkaRazem!

 

tr

 

 SPONSOR MECZU Z LECHEM POZNAŃ:

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/plichta_trawa_5516f1efe72c45cb61f0bb38ce7afbe4.jpg

  

 BILETY NA MECZ Z LECHEM!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_lotto1_3d1f3c8fe2373f0d6b6c82d4a0dbc79a.jpg

 

 

 Dołącz do wydarzeń meczowych na Facebook.com/ArkaGdyniaSSA! 

 

#ArkaRazem 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia