TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.02.2018

Ruszył mikrocykl przed Lechem.

Po dwóch dniach wolnego, we wtorek Arkowcy rozpoczęli przygotowania do pierwszego meczu ligowego w tym roku. Nie przeszkodziła w tym zimowa aura, choć z pewnością zadania naszej drużynie nie ułatwiła.

 

Po dwóch dniach odpoczynku, jakie dostali nasi zawodnicy po ostatnich sparingach, nasz zespół rozpoczął dziś tygodniowy mikrocykl przygotowujący do inauguracji wiosennych spotkań Ekstraklasy. Określenie „wiosennych” jest jednak tylko kwestią umowną, bo aura, która obecnie rozciąga się nad Polską bardziej sprzyja narciarzom niż piłkarzom.

 

Tradycyjnie już nasz zespół zajęcia rozpoczął od spotkania w salce konferencyjnej na odprawie. Tam można było oficjalnie pogratulować formalnego przyjęcia do drużyny Enrique Esquedzie, który dziś parafował umowę z naszym klubem. Wszyscy liczymy, że Meksykanin okaże się istotnym wzmocnieniem zespołu, a ciepłych słów w mediach nie szczędzili mu w mediach nowi koledzy z szatni, którzy już podczas zgrupowania w Turcji mogli przekonać się o umiejętnościach Esquedy.

 

Prosto z szatni żółto-niebiescy udali się na siłownię, gdzie jak zwykle czekało na nich kilka stacji z przygotowanymi wcześniej przez sztab szkoleniowy ćwiczeniami wzmacniającymi. Po ok. pół godzinie nasi piłkarze udali się na boisko, co oczywiście wcześniej musieli poprzedzić właściwym dobraniem odzieży i sprzętu, a to nie było łatwe biorąc pod uwagę opady śniegu i temperaturę poniżej 0 st. C.

 

Jutro Arkę czekają już dwie jednostki treningowe, obie zaplanowane są na boisku. 

 

Skubi 

 

 SPONSOR MECZU Z LECHEM POZNAŃ:

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/plichta_trawa_5516f1efe72c45cb61f0bb38ce7afbe4.jpg

  

 BILETY NA MECZ Z LECHEM!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_lotto1_3d1f3c8fe2373f0d6b6c82d4a0dbc79a.jpg

 

 

 Dołącz do wydarzeń meczowych na Facebook.com/ArkaGdyniaSSA! 

 

#ArkaRazem  

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia