TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.12.2017

Kara za mecz z Górnikiem Zabrze.

Pod koniec roku otrzymaliśmy informację dotyczącą kolejnej kary dla naszego Klubu.

 

W związku ze zdarzeniami podczas meczu Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia – Górnik Zabrze, opisanymi w raporcie delegata meczowego PZPN,  Komisja Ligi postanowiła nałożyć na klub Arka Gdynia karę finansową w wysokości 15.000 (piętnaście tysięcy złotych) oraz karę zakazu udziału zorganizowanych grup kibiców gości w 1 (jednym) kolejnym meczu w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy.

  

Kara zakazu udziału zorganizowanych grup kibiców gości posiada rygor natychmiastowej wykonalności.

 

Przypominamy, że w tym roku kary finansowe były bardzo dotkliwe (po finale Pucharu Polski łącznie 100 000 pln, po Śląsku Wrocław 10 000 pln, po Superpucharze 5 000 pln, oraz po meczach Ligi Europy 63 000 euro i 40 000 zł ).

 

Wielokrotne apele Klubu, także spikera podczas spotkań, mają na celu wyeliminowanie takich zachowań.

 

Arka to nasze wspólne dobro. Szanujmy je, bo Arka to My wszyscy, a konsekwencje zachowania części osób w to dobro uderzają.

 

Wiemy i wielokrotnie tego wszyscy doświadczyliśmy, że można zrobić fantastyczną atmosferę i dopingować w sposób, który nie niesie za sobą konsekwencji finansowych dla klubu.

 

Bądźmy razem, wspierajmy naszych zawodników, dbajmy o Arkę!

 

#ARKARAZEM

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia