TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

16.11.2017

Śląsk bez tajemnic.

Mecz ze Śląskiem zbliża się wielkimi krokami. Dziś nasz zespół skupił się na pracy ukierunkowanej właśnie na naszego najbliższego rywala.

 

Żółto-niebiescy dziś się spotkali przed południem. Zanim jednak wszyscy wyszli na boisko, trenerzy przygotowali analizę gry wrocławskiego zespołu, którą szczegółowo omówili sobie z zawodnikami. Większość spostrzeżeń od razu znalazło odbicie w treningu, który przeprowadzono jak zwykle boisku bocznym przy Olimpijskiej.

 

 

Po rozgrzewce z piłkami, zespół przystąpił do treningu stricte taktycznego. Ćwiczono zarówno wyprowadzenie piłki, jak i różne warianty rozegrania stałych fragmentów gry.

 

 

Niemal stałym elementem wieńczącym każdy trening jest krótka gra wewnętrzna. Nie inaczej było także dzisiaj.

 

 

Na treningu pojawił się już Luka Zarandia, który powrócił ze zgrupowania młodzieżowej reprezentacji Gruzji. Ze względu jednak na pewne zmęczenie niedawnym meczem i godzinami spędzonymi w podróży, dostał dziś taryfę ulgową i jego ćwiczenia ograniczyły się do zajęć przy linii bocznej boiska. Jutro jednak młody Gruzin dołączy już do treningów z zespołem.

 

Skubi

Ruszyła sprzedaż biletów na wszystkie mecze rozgrywane w Gdyni do końca 2017 roku!
 Zapraszamy do udziału w wydarzeniach na 
Facebook.com/ArkaGdyniaSSA gdzie czekać na Was będą min. konkursy biletowe oraz wiele informacji dot. każdego spotkania!


 KUP BILET NA MECZ Z GÓRNIKIEM ZA 8 PLN!

 ARKA GDYNIA vs SANDECJA NOWY SĄCZ - wydarzenie Facebook

 ARKA GDYNIA vs  CHROBRY GŁOGÓW - wydarzenie Facebook 

 ARKA GDYNIA vs GÓRNIK ZABRZE - wydarzenie Facebook 


 

 

#ArkaRazem  

  
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia