Leszek Ojrzyński dał piłkarzom Arki w kość.

13 października 2017

Leszek Ojrzyński dał piłkarzom Arki w kość.

Przerwę na mecze reprezentacji trener żółto-niebieskich Leszek Ojrzyński wykorzystał na przykręcenie piłkarzom śruby. Arkowcy trenowali codziennie, a intensywne zajęcia dały im się we znaki.

- Zawodnicy mieli prawo nieco je odczuć. Niektóre jednostki były dłuższe. Gramy jednak często, a w Pucharze Polski nawet mieliśmy dogrywkę, więc także koncentracja na treningach, tych nieco wydłużonych była nam także potrzebna. Oby to dało podobne skutki jak poprzednia przerwa, po której zdobyliśmy średnio 2 punkty w meczu. Przy takiej średniej bylibyśmy w górnej ósemce i tego trzeba sobie życzyć - mówi Ojrzyński.

Szkoleniowiec chwali rywala, z którym dzisiaj zmierzy się w Niecieczy. - Na razie miejsce w tabeli tego nie pokazuje, ale to jest drużyna, która może wygrać z każdym. Mają takich zawodników, którzy będą chcieli się pokazać - twierdzi.

Jego piłkarze są jednak spokojni o wynik. - Nie jedziemy grać z Barceloną czy Realem Madryt, ale z Termalicą. Wiadomo, że z każdym gra się ciężko, ale celem jest zwycięstwo - deklaruje Michał Nalepa.

Marcin Bratkowski

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy