TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.09.2017

IV Turniej Kibice Razem

W niedzielę 10 września odbył się IV Ogólnopolski Turniej Kibice Razem, rozegrany na terenie OSiR Wawrzkowizna pod Bełchatowem. Drużyna reprezentująca ośrodek KIBICE RAZEM ARKA GDYNIA brała w nim udział już po raz trzeci.
 
W sobotę po przyjeździe do ośrodka w którym zaplanowano rozgrywki turniejowe młodzi zawodnicy reprezentujący żółto-niebieskie barwy mieli czas na integrację oraz atrakcje zaplanowane przez organizatora. Uczestnicy mieli możliwość korzystania z parku linowego, gokartów oraz wodnych atrakcji. Oczywiście nie obyło by się bez krótkiego treningu zakończonego gierką. Wieczorem podczas wspólnej kolacji połączonej z ogniskiem odbyło się losowanie grup. Młodzi zawodnicy Gdyńskiej Arki trafili do grupy D do której trafiły również takie zespoły jak : Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław oraz Sandecja Nowy Sącz.
 
 
W niedzielę rano odbyło się oficjalne otwarcie turnieju po którym na dobre rozpoczęły się zmagania młodych piłkarzy. W turnieju rywalizowało ze sobą 16 drużyn z całego kraju. Młodzi Arkowcy po rozegraniu spotkań z drużynami ze swojej grupy trafili na Ruch Chorzów z którym przegrali po rzutach karnych 2:3 (w meczu padł remis 1:1) i tym samym zakończyli swój udział w turnieju zajmując pechowe 13 miejsce.
  
Pomimo 13 miejsca nasi zawodnicy byli bardzo zadowoleni z udziału w turnieju i już zapowiedzieli swoją gotowość na kolejne edycje.
 
 
Dziękujemy wszystkim organizatorom, opiekunom no i przede wszystkim dzieciakom, które godnie reprezentowały żółto-niebieskie barwy!
 
 
#ArkaRazem Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia