TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

02.06.2017

Trenerzy po meczu Zagłębie - Arka.

Na konferencji pomeczowej trenerowi Leszkowi Ojrzyńskiemu towarzyszyła wielka radość, bowiem Arka, dokładnie miesiąc po zdobyciu Pucharu Polski, zapewniła sobie utrzymanie w Ekstraklasie. Trener Piotr Stokowiec musiał przełknąć gorycz porażki w ostatnim meczu sezonu i jak sam przyznał, teraz będzie myślał już o przygotowaniach do nowych rozgrywek.

 

Leszek Ojrzyński (Arka):

 

- Najważniejszy był wynik końcowy i zdobycie 3 punktów. O to walczyliśmy. Mecz się fantastycznie dla nas ułożył. Zdobyliśmy bramkę, potem podwyższyliśmy prowadzenie. Jeszcze ciśnienie z nas nie zeszło, jeszcze to do nas nie dotarło. Miesiąc temu rozegraliśmy finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym, a dziś rozegraliśmy finał ligi. To był mecz o wszystko, o być albo nie być dla nas.

 

Dobrze, że zdobyliśmy trzecią bramkę, bo dzięki temu trochę uspokoiliśmy mecz. Gratulacje dla chłopaków. Chciałbym im podziękować za to, co przeżyłem z Arką. Zrealizowaliśmy dwa cele. Puchar Polski zagwarantował nam grę w europejskich pucharach, ale najważniejsza była liga. 

 

Trochę się obawialiśmy tego spotkania, ale początek był dobry w naszym wykonaniu. Bramki dały pewność drużynie, lepiej się prezentowaliśmy. Całe szczęście, że wygraliśmy. Jeszcze raz gratuluję chłopakom, dla nich wielkie brawa. 

 

Piotr Stokowiec (Zagłębie):

 

- Gratuluję Arce zwycięstwa. Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten ostatni mecz. Nie był on dobry w naszym wykonaniu. Można powiedzieć, że ten mecz pokazał, jakie mamy braki. Niestabilna forma, trochę braki kadrowe. Będzie to dla nas refleksja na przyszły sezon, by nieco wzmocnić i odświeżyć drużynę, bo ten mecz pokazał, że zespół tego wymaga.

 

Patrzymy do przodu. Mamy przygotowane niektóre transfery, z niektórymi zawodnikami prowadzimy rozmowy. Teraz musimy pomyśleć o regeneracji, przerwa jest krótka i za chwilę zaczynamy przygotowania do następnego sezonu. Musimy określić, jak Zagłębie ma wyglądać i o co ma grać. Jest to uzależnione od tego, kogo pozyskamy. Wiemy, że potrafimy grać, ale pewne strefy na boisku wymagają korekt. Będziemy dążyli do tego, by skorygować skład i przygotować się jak najlepiej do następnego sezonu.

 

kk
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia