TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

11.05.2017

Ostatnie szlify przed Górnikiem.

Przed konferencją prasową, która odbyła się o 13:15 ze względu na wydłużenie treningu przez trenera Ojrzyńskiego, Arkowcy odbyli jednostkę treningową na Stadionie Miejskim w Gdyni. Były to ostatnie zajęcia przed arcyważnym meczem z Górnikiem Łęczna, który rozegramy już jutro, o godzinie 20:30.

 

 

Zawodnicy rozpoczęli zajęcia od treningu na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu, gdzie po serii ćwiczeń  rozgrzewających udali się na "płytę" Stadionu Miejskiego. Murawa przed piątkowym widowiskiem wygląda doskonale, co podkreślali sami zawodnicy podczas konferencji prasowej.

 

 

Przede wszystkim doskonalono elementy taktyki, pracę w defensywie, oraz wyprowadzanie akcji w ofensywie.

 

  

Przed tak ważnym meczem nie mogło zabraknąć ostrej walki.

 

 

Arkowcy są w pełni zmobilizowani i naładowani energią przed jutrzejszym spotkaniem. Trener Ojrzyński zadbał o ten aspekt w 100%.

 

 

Liczymy, że ciężka praca i pełna mobilizacja przybliżą żółto-niebieskich do zdobycia 3 punktów w meczu z Górnikiem Łęczna!  

 

sw

  


 

ZNAJDZIESZ TAM MIN. KONKURSY BILETOWE! 

 BILETY NA MECZE FINAŁOWE W GDYNI!http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_online_174cdbb30debfaa25635f1e4d53c2188.jpg

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg

 

  
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia